Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Pijcie ze mną kompot. Robię krótkie #chwalesie ale kiedyś opiszę to szerzej

10 lat temu porzuciłem ścieżkę do #programista15k i rozpocząłem w piwnicy przygodę z #wlasnafirma

Bez znajomości, bez wtyków, bez bogatych rodziców

Sam od zera

Bez kredytów, bez leasingów, bez zobowiązań - na luzie

#firma w Polsce, dla klientów z Polski

Dziś kolejny raz zamykam rok z dochodem ponad 1 mln zł

Życzę Wam wszystkim owocnej i satysfakcjonującej pracy

#rozwojosobisty #motywacja - tak, to nie jest bait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d8554f37651b000a909d0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 

Pijcie ze mną kompot. Robię krótk...

źródło: comment_1641569453h1Lho4107DgWJdVeQn6DMd.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
SamojebSyberyjski: >Dziś kolejny raz zamykam rok z dochodem ponad 1 mln zł
1 mln zł ??? To już nawet na baita za dużo koleś... Jak mnie śmieszą ludzie, którzy siedzą na wypoku i udają niewiadomokogo.
Poza tym jest już siódmy dzień roku 2022, więc z tym zamknięciem roku to się chyba trochę spóźniłeś. hahaha skarbówka już puka do twych drzwi, pobiegnij się przywitać

zarzutka 2/10 za kompot z czereśni

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: > Szukasz pracowników

@RugFlipper: specjalistów w swojej dziedzinie i nie jest to programowanie, ani nic technicznego

ile roboczogodzin w tygodniu to kosztuje?


@zibizz1: aby utrzymać poziom wystarczy 2-8 godzin w tygodniu. Jednak daje mi to ogromną satysfakcję, traktuję to jak grę i ciągle podnoszę sobie level. Są tygodnie że jak się wkręcę to pracuje ponad 60 godzin.

zostałeś w branży?


@Tino: nie, ale umiejętność pisania skryptów, aby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To podziel się chociaż ogólnie branżą. Też nie wyobrażam sobie ciągłego życia na etacie i egzystencji z nadzieją, że będzie emerytura = zmuszaniu się do wstania, sprzedawaniu 8h za jakąś kwotę, czy to będzie #programista15k (już są zdecydowanie lepsze stawki niż 15k) czy #magazyn - to widać, że nawet najlepiej zarabiający są sukcesywnie okrajani ze swojego "bogactwa" i tym stanem siłą rzeczy mają być jakąś tam klasą średnią, przez kolejne
  • Odpowiedz