Wpis z mikrobloga

wróciłem wczoraj z miesięcznej #delegacja. Dzisiaj znalazłem w szafce mojego #rozowypasek pozytywny test ciążowy (pic rel). Ostatni seks uprawialiśmy 2 tygodnie przed moim wyjazdem, bo od razu kiedy się dowiedziała, że nie będzie mnie miesiąc spadło jej libido i zaczęła się zachowywać jakbyśmy byli 30 lat po ślubie. Wcześniej i tak zawsze używaliśmy gumek. W 2 tygodniu mojej nie obecności kiedy do niej zadzwoniłem wieczorem odebrała i strasznie sapała śmiejąc się przy tym. Tłumaczyła, że jest w trakcie treningu. Wtedy nie wiedziałem, że był to trening mięśni kegla z #chad poznanym na tinderze (widziałem na jej telefonie ikonkę tindera, którego nigdy wcześniej nie używała). Pewnie zaliczyła z nim wpadkę i teraz zaciągnie mnie do łóżka i będzie chciała ruchać się bez zabezpieczeń żeby potem pokazać test i wrobić mnie w gówniaka. Jednak ja się nie dam i przez najbliższe 9 miesięcy zachowam celibat. Zobaczymy jak będzie się tłumaczyć z niepokalanego poczęcia( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
Pan_Grzybek - wróciłem wczoraj z miesięcznej #delegacja. Dzisiaj znalazłem w szafce m...

źródło: comment_1641728888T1B5FGIn1wBHfhY3Krz2J7.jpg

Pobierz
  • 43