Wpis z mikrobloga

@Kempes: To że wierzy w gusła i pierdzieli farmazony to jego pełne prawo. Byle jako członek rady znał się na swojej robocie i wykonywał ją rzetelnie. Reszta #!$%@? jajca.
  • Odpowiedz
To że wierzy w gusła i pierdzieli farmazony to jego pełne prawo. Byle jako członek rady znał się na swojej robocie i wykonywał ją rzetelnie


@Zoriuszka: mhm, tak, jasne xDDDD

"Heroiczność cnót św. Moniki drogowskazem dla polskiej polityki pieniężnej."

Źródło: Prof. E. Łon: Szybka obniżka stóp procentowych NBP o 25 pkt bazowych może być potrzebna, radiomaryja.pl, 27 sierpnia 2019.
  • Odpowiedz
@PanManieglev: Nigdzie nie stwierdziłem że zna się na robocie bo typa nie śledzę. Ale nie jestem jakimś komuchem aby skreślać gościa za to że w gusła wierzy xD Niech se i wierzy w misia na monocyklu, jego cyrk jego małpy.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: życzysz sobie, żeby "się znał na robocie", więc tłumaczę, że w przypadku oszołomów takich jak Eryk Łon, decyzje o polskiej polityce pieniężnej podejmowane są na podstawie biblii, przepowiedni fatimskich i żywotów świętych. xDDD.
  • Odpowiedz
@Kempes: To że wierzy w gusła i pierdzieli farmazony to jego pełne prawo. Byle jako członek rady znał się na swojej robocie i wykonywał ją rzetelnie. Reszta w******e jajca.


@Zoriuszka: Nie ma takiej mozliwosci, by ktos wierzyl w te brednie, a jednoczesnie byl bystry.
  • Odpowiedz
@Kempes: O, pan Łon, profesor na mojej Alma mater xD
Kiedyś gadałem z doktorem, który jest bliskim przyjacielem kilku osób na górze na uniwerku i mówili, że trzymają go tam tylko dlatego, że "członek RPP" jako profesor, zawsze dodaje mentalnie kilka punktów w rankingach xD
Ale nie chwalą się nim zbytnio i tylko czekają aż już członkiem RPP nie będzie xD
  • Odpowiedz
@Kempes: @PanManieglev:
Swoją drogą trochę śmieszne że zawierza nasze finanse matce boskiej człowiek który jest jednak doktorem habilitowanym, raczej w chipsach tytułu jeszcze nie rozdają.
Także albo gada by gadać takie pierdy, albo tylko Maryja może uratować nasze finanse( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: Wierzący ludzie najczęściej zostawiają coś w boskiej opatrzności jak już sami nic nie mogą zrobić xD.

A tak serio dla mnie taka wypowiedź osoby na wysokim stanowisku w świeckim państwie to jest skandal. Jakbym coś #!$%@?ł w robocie i powiedział szefowi, że proszę go o modlitwę i zostawiam to boskiej opatrzności to by mnie #!$%@?ł z roboty ze skierowaniem na leczenie psychiatryczne xD.
  • Odpowiedz