Wpis z mikrobloga

@Kempes: On nie jest głupi. Rząd zaje*al z inflacją poprzez dodruk i trzymanie niskich stóp procentowych - dzięki temu ludzie biorąc łatwe kredyty w bankach komercyjnych przyczynili się do wzrostu podaży waluty M2. Elektorat pisu jest przywiązany do wartości tj religia. Ten wpis to szukanie na sile poparcia dla idiotycznej polityki finansowej pisu poprzez mydlenie oczu starym babciom i katolom. Powiem więcej - taka taktyka pisu jest skuteczna, co widać w
  • Odpowiedz
Byle jako członek rady znał się na swojej robocie


@Zoriuszka: Eryk Łon to jest akurat największy śmieszek poza kontrolo w radzie, zawsze klikam w artykuły z jego wypowiedziami ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam nadzieję że w lutym jak mu się kadencja skończy gość założy kabaret o tematyce ekonomicznej. Jego wypowiedzi są tak absurdalne że w sumie nie wiem czy to skończony debil czy sadzi takie wyrafinowane żarty
  • Odpowiedz
@Kempes: Pociesze cie, nie ma to znaczenia. Choćby pilnował nas noblista to i tak nic by to nie dało bo centralne planowanie i interwencjonizm nie działa a teoria przestaje działać poza murami uniwerków.
  • Odpowiedz
O nie, skąd się wziął katolik w RPP państwa, które jest w większości katolickie?! Natychmiast trzeba go wymienić na jakiegoś ateistę, najlepiej geja, żeby nie obrażał swoim istnieniem uczuć wolnomyślicieli z wykopu.


@eschatoestetyzm: To, że jest katolikiem nikomu nie przeszkadza. Natomiast przeszkadza mi wpieprzanie wiary w politykę, która z założenia ma być od tego wolna:

Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę
  • Odpowiedz
O nie, skąd się wziął katolik w RPP państwa, które jest w większości katolickie?!


@eschatoestetyzm:

Panstwo nie jest w wiekszosci katolicke, tylko sklada sie w wiekszosci z ochrzczonych w wieku w ktorym sami o sobie nie decydowali.

Poza tym znalezisko nie dotyczy tego ze na stanowisku decyzyjnym znalazl sie katolik, tylko tego ze znalazl sie tam gosc ktory jest na tyle oderwany od rzeczywistosci ze chce podejmowac decyzje strategiczne w oparciu
  • Odpowiedz