Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kulturalnie rzuciłem papierami, ale w międzyczasie podziało się dużo dobrego w aktualnej pracy, a w przyszłej nowej dostaje złe sygnały.
Zastanawiam się nad wycofaniem wypowiedzenia, moje miejsce nadal nie jest obsadzone.
Pracuje jako senior javy, 12 lat expa.
I teraz dylemat jak to zakomunikować i może jakąś podwyżkę ugrać? Ktoś miał takie doświadczenie?
#programista15k #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dd2e6df903de000accde68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Spokojnie, bez nerwowych ruchów. Możesz w tej nowej firmie przepracować chociaż parę tygodni żeby samodzielnie ocenić sytuację? Wtedy mógłbyś po paru miesiącach próbować wrócić do starej firmy w roli konkwistadora nowego świata, który przyszedł podzielić się doświadczeniem jak nie pracować. A jaka za tym poszłaby duma dla pozostałych pracowników w jakim fajnym miejscu pracują - a to też może być argument do negocjacji powrotowych ( ͡° ͜ʖ ͡
OP: @bobikufel z podkulonym nie, mam sporo innych ofert pracy. Firma miała tylko kilku kandydatów, wszyscy odpadli albo zrezygnowali
@mateusza nie wiem czy inni dostali, na pewno rynkowe stawki wzrosły. Firma rozdaje podwyżki w marcu, ale jak ktoś ma ofertę z konkurencji to negocjacje odbywały się od razu. Jak złożyłem wypo i nie chciałem wtedy się targować

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Ktoś miał takie doświadczenie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja kiedys walnalem papier nie majac innej roboty, tydzien pozniej zbankrutowal leman broder i poszedlem poprostu anulowac wypowiedzenie. Nie ugrywalem podwyzki bo sytuacja taktycznie byla do dupy.