Wpis z mikrobloga

@Shajo: No nie jestem pewny czy brak kontaktu z supportem wystarczy. Pewnie będzie musiał wysłać oficjalnie odstąpienie od transakcji i jeśli sprzedawca odmówi (lub nie odpowie przez określony czas, pewnie z 2 tygodnie) to wtedy ewentualnie będzie chargeback. Oczywiście jeśli op zaakceptował regulamin, że zrzeka się prawa do zwrotu w zamian za natychmiastowe dostarczenie towaru to też raczej nic nie ugra.
Ogólnie chargeback to jest skomplikowania sprawa. Wszyscy co wołają "chargeback"
@sandal: wyegzekwować kasę od rodziców dzieciaków, którzy nakupowali tam waluty czy ki #!$%@? tam jest. Wątpię, żeby support coś w tym pomógł, bo pewnie zakupione dobra zostały juz skonsumowane podczas Twojej wizyty( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amn1337: No to #!$%@? cudownie, tylko że jak sprawdzam na koncie xbox to nie mam nigdzie informacji że jst to zakupione, ani tez na koncie w google to jak mam to #!$%@? sprawdzić?
@sandal: powinieneś mieć potwierdzenie zakupu na mailu podpiętym do konta xbox, chyba że dzieciaki kumate Ci i to wykasowały jakoś z maila XD bo wątpię w taki zbieg okoliczności, że akurat jak byłeś u znajomych i dzieciaki grały na xboxie to w tym czasie w wyniku błędy pobrało Ci kasę w popularnej wśród dzieciaków grze
No nie jestem pewny czy brak kontaktu z supportem wystarczy. Pewnie będzie musiał wysłać oficjalnie odstąpienie od transakcji i jeśli sprzedawca odmówi (lub nie odpowie przez określony czas, pewnie z 2 tygodnie) to wtedy ewentualnie będzie chargeback. Oczywiście jeśli op zaakceptował regulamin, że zrzeka się prawa do zwrotu w zamian za natychmiastowe dostarczenie towaru to też raczej nic nie ugra.

Ogólnie chargeback to jest skomplikowania sprawa. Wszyscy co wołają "chargeback" w momencie