Wpis z mikrobloga

@chosenon3: Tusk? Spoko, mogę zrozumieć ten wybór. Hołownia, Lewandowski czy Trzaskowski też ok. Ale na co niby ma wpływ Owsiak? Albo Stuhr? Albo Tokarczuk? xD
Młodzieżowy strajk klimatyczny ma wpływ chyba tylko na to, czy zdadzą do kolejnej klasy podstawówki. Holland? Żulczyk? Jakiś profesor epidemiolog? xD
Zgadzam się co do Lempart, bo ona akurat ma gigantyczny wpływ na wszystkie strajki w kraju. absolutnie negatywny, ale jednak wpływ.

Ogólnie to cały zbiór
@chosenon3: przecież ustalanie "najbardziej wpływowych osób" na drodze głosowania to głupota XD
to nie ma sensu
z całym szacunkiem ale w jaki sposób nasz mistrz szachowy jest wpływową osobą?
sylwia spurek? na co ona ma wpływ? xDD
sterczewski jest wpływowy tylko jako 1/460 sejmu, a zrobił się sławny bo pajacuje
"obywatele pomagający uchodźcom na granicy" to taki kek że aż z krzesła spadłem
czemu Sutryk, prezydent jednego z większych miast jest
@OpresjaWsteczna: Tokarczuk, laureatka Nobla, założycielka fundacji o międzynarodowym zaaięgu wspierającej wymianę idei i myśli artystycznych? Owsiak jaki by nie był ale przez organizację samych woodstocków czy orkiestry wręcz stworzył fragment kultury polskiej. Holland uznawana reżyser na całym świecie? Dziwi Cię? Podważasz ich realny wpływ na kulturę Polski czy nawet kulturę europejską? Czy ich po prostu nie lubisz, nie znasz czy nie, bo nie siedzą smutni w domu tylko działają?
Ale na co niby ma wpływ Owsiak? Albo Stuhr? Albo Tokarczuk? xD


@OpresjaWsteczna: Owsiak założył największy ruch społeczny po roku 90, Stuhr jest debilem ale jakiś wpływ na masę społeczeństwa ma. A Tokarczuk mam nadzieję, że przedstawiać nie muszę, idę o zakład, że nie przeczytałeś ani jednej jej książki, ale pierwszy jesteś do oczerniania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to cały zbiór ma największy wpływ chyba tylko
@OpresjaWsteczna: Owsiaka nie znasz? Typie nie kompromituj się XD

Tokarczuk jako, że jest noblistką to jest osobą rozpoznawalną na zachodzie i jak chodzę do księgarń to często jej książki można dostać - w przeciwieństwie do Ziemkiewicza XD

Holland to też bardziej mainstreamowa reżyserka znana za granicą.

Zgłoś swojego sołtysa następnym razem to może się dostanie do tej setki.