Wpis z mikrobloga

Właśnie w Polsce wejdzie dziś ustawa pozwalająca zwolnić osoby niezaszczepione, jednocześnie skazując je na śmierć. To samo właśnie się wydarzyło w Szwecji. Tym samym cała UE zdehumanizowala właśnie osoby które np. straciły bliskiego ze względu na NOP i po prostu boją się brać tego preparatu. Przykro się patrzy na upadek cywilizacji Europejskiej, która była wzorem dla swiata, a tym samym staje się miejscem, gdzie następuje dyskryminacja na poziomie prześladowania chrześcijan w krajach arabskich czy ujgurow w Chinach. Szykujcie się na śmierć, ja przynajmniej liczę, że nastąpi to w aktywnej walce i ktoś chociaż mnie zapamięta.
#koronawirus
  • 44
@wiem_wszystko: to się przeniosą :) tak naprawdę rynek pracownika to był bardzo krótki okres dwoch-trzech lat. Pracuje w gałęzi logistycznej, gdzie jest najbardziej standardowy typ pracownika o którym najczęściej mówiło się, że brakuje. I uwierz mi, nigdy nigdzie nie było przestoju. Różne fikołki firmy robiły, ale transport i produkcja nie stanęła.
@janeeyrie:

Nie ściemniaj, nie ma takich osób. Za to znam całe mnóstwo, które straciły bliskiego chorującego na COVID.


A ja znam. Masz tu przykład osoby z mojego otoczenia.
https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-lodzkim-domu-dziecka-nie-zyje-26-letnia-wychowawczyni-6679323228789600a
Oprócz tego dwa zgony osób 50+ i jedna bardzo ciężka hospitalizacja. Stań twarzą w twarz przy ich rodzinach i nazwij ich antyszczepami, którzy powinni zostać pozbawieni praw człowieka.

Nie nadajesz się już do dyskusji.

Zdolność logicznego myślenia nie jest już w Twoim
@wladyslaw-krakowski ja znam osobę która zginęła w wypadku samochodowym, to juz nigdy nie będę jeździł autem XD powiedz, że porównanie z dupy to przytoczę Ci Twoje porównanie sprawdzania przez pracodawców szczepienia i zamykania w więzieniu za to, że "nie podoba Ci się PiS". Szury, skąd wy się bierzecie? ()
@gdyzgasnieswiatlo: To do jasnej cholery, czy ty rozumiesz, że w moim otoczeniu zmarły osoby zdrowe po podaniu tego specyfiku? Mam również ryzykować zgonem bo tak chcą jacyś psychopaci którzy tworzą ustawy bez dyskusji, bez poszanowania prawa człowieka, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. I tak będę musiał zagrać w "rosyjską ruletkę" albo zostać pozbawiony praw obywatelskich i umrzeć z głodu bez możłiwości zarobienia na jedzenie?
@wladyslaw-krakowski czy jesteś w 100% pewien, że te osoby zmarły po szczepionce? Jeśli tak, rozumiem Twoje obawy. Jeśli jednak masz cień wątpliwości, albo może nawet nie Ty. Bo mozesz przez swoje poglądy przekłamywać sam siebie, to może warto się w to wgłębić? Badania pokazują co innego niż umieranie po szczepionce i 'rosyjska ruletkę' jak to napisałeś
@wladyslaw-krakowski nie sprowadzaj rozmowy na śmieszność mówiąc o 5g. Ja mówię serio. Musisz być świadomy, że codziennie umiera pełno ludzi. Jak byliśmy młodsi to tak się nas to nie tyczyło. Im jesteśmy starsi i więcej osób znamy zauważamy te wszystkie przykre incydenty. Czy możesz mi powiedzieć, że 100% jesteś pewien, że umarli od szczepionki? Bo może jednak tak nie być
@gdyzgasnieswiatlo:

nie sprowadzaj rozmowy na śmieszność mówiąc o 5g. Ja mówię serio. Musisz być świadomy, że codziennie umiera pełno ludzi.


Łączy je tylko jedna rzecz - szczepienie i nagła śmierć, nie dłuższa choroba, nie zdarzenie losowe. Tylko nagłe zatrzymanie krążenia.

Jak byliśmy młodsi to tak się nas to nie tyczyło. Im jesteśmy starsi i więcej osób znamy zauważamy te wszystkie przykre incydenty. Czy możesz mi powiedzieć, że 100% jesteś pewien, że
@gdyzgasnieswiatlo:

teraz pozostaje nam to czy ktoś jeszcze potwierdzi medycznie, że umarli przez szczepionkę? Bo jeśli tak to możemy mówić o ciężkim NOPie i tutaj rozkładam ręce, przykra sprawa. Ale jeśli nikt tego nie potwierdzi, a szczególnie ktoś związany z medycyna to jednak będzie to trochę dalej niewiarygodne :/


Czy wiesz jaka jest procedura przyznawania NOP-ów? Żadnej z tych osób, poza ciotką (która pracuje w szpitalnictwie) nie udało się nic uzyskać.
@gdyzgasnieswiatlo: ale o czym ty mówisz? Skąd wiesz jaka jest opinia bliskich osób zmarłych za granicą? Ja jedynie działam na podstawie własnych doświadczeń, a te pokazują mi by nie iść tą drogą, bo efekty mam podane jak na tacy.

EDIT: podanie dożylne również może być przyczyną, jaka mam pewność, że akurat to mnie nie spotka? To masowe wyszczepianie przyczynia się właśnie do rutyny i takich błędów.
@wladyslaw-krakowski aaa już rozumiem, czyli lokalny badacz jesteś. Bardzo dobrze. Tylko tak jak pisałeś, że masz 100% pewności, to wiem, że tego nie masz. Nie chcę być jakimś covidianem, po prostu może warto sprawdzić czy serio szczepionka miała tu coś do powiedzenia, albo zła droga jej podania. Sama szczepionka w sobie nie powoduje takich rzeczy i to jest udowodnione
@gdyzgasnieswiatlo: serio, nie wierzyć w to co się widzi, tylko w Sutkowskiego, Horbana, Niedzielskiego czy bardziej zachodnich ekspertów jak Fauci czy bliżej nas - Dorstena i ich propagandową narrację, zmienna co trzy miesiące o traktować ją jako bardziej rzetelną od realnych sytuacji, namacalnych dla mnie to trzeba mieć naprawdę nie po kolei. A ponadto poraz kolejny przypominam, że przechodziłem ta chorobę ja i moi bliscy bardzo łagodnie i nie mamy potrzeby
@wladyslaw-krakowski za każdym razem podczas dnia ryzykujesz jeszcze więcej robiąc zwykle rzeczy. Dalej myślisz o sobie nie mając na myśli właśnie upadającej służby zdrowia. Przecież każdy kto teraz się dusi pod respiratorem nie zaraził się z powietrza, tylko od innej osoby. Może od Ciebie? Covid nie przychodzi w nocy i atakuje. Tak to nie działa.
@gdyzgasnieswiatlo: człowieku, przypominam, że ludzie dusza się pod respiratorem w sezonie infekcji oddechowych odkąd istnieje respirator, przedtem po prostu umierali na zapalenie pluc. Nie jesteś w stanie udowodnić mi drastycznie zwiększonej opieki intensywnej z użyciem wentylacji mechanicznej w porównaniu z czasami przedpandemicznymi - to jedno.
Drugie: niezależnie od poziomu wyszczepienia w danym kraju transmisja wirusa jest na bardzo wysokim poziomie, wręcz zaskakująco wysokim w krajach o poziomie wyszczepienia 85+%. Szczepionka chroni
@gdyzgasnieswiatlo: Ale więcej niż kiedy? Jest tutaj tylko baza informacji o covid-19. Nie ma porównania z okresami ciężkich epidemii gryp z poprzednich lat.

A czy zweryfikowano ze 100% skutecznością pacjenta zero każdej mutacji wywołującej nowy cykl wzrostu zakażeń populacji, że twierdzisz, że to na pewno w organizmie niezaszczepionego on tak groźnie mutuje? Zauważ, że kraje III świata radzą sobie bez szczepien masowych
Przypomnę ci też, że epidemie historyczne hiszpanki, grypy hong-kong