Wpis z mikrobloga

Przez tysiące lat mężczyźni przelewali swoją krew na wojnach po to by kobiety nie musiały cierpieć, po to by nie musiały tego robić razem z nimi. Przez tysiące lat mężczyźni wyruszali z domu na wojny aby zapewnić bezpieczeństwo swojej tradycyjnej rodzinie. Przez tysiące lat mężczyźni ginęli od ciosów mieczem a potem czołgali się pod ostrzałem wroga i będą to robić dalej. Dzisiaj za to wszystko, za ten pot i łzy w podzięce dla naszej płci otrzymujemy systemową dyskryminację i traktowanie nas jak podludzi bez możliwości stworzenia normalnego związku, normalnej rodziny, ale normictwo i tak powie, że to płacz przegrywów.
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #feels #tfwnogf #przemyslenia
Fekalny_okuratnik - Przez tysiące lat mężczyźni przelewali swoją krew na wojnach po t...

źródło: comment_1642033757EctUqEXb0ZEMBnBLhGEkKj.jpg

Pobierz
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Fekalny_okuratnik: większość wojen to były wojny o totalne gówno, wiele było żeby jaśnie pan mógł zrobić sobie zawody na większego #!$%@? z sąsiadem. bycie dumnym z śmierci przodków w wojnach jest poprostu głupie.

no i jak byś chciał żeby kobiety rozwijały cywilizacje, jak pełną edukacje mogą dostać może od 100 lat dopiero. wcześniej nic nie mogły, w jak próbowały to w najlepszym przypadku byly olewane, w najgorszym płoneły na stosie
wiekszosc mezczyzn ginela w wojnach nie zostawiajac po sobie potomka, w przeszłości niemal kazda kobieta miala dziecko

@Felixu:

i tak co pokolenie - statystycznie mężczyzna posiadający potomstwo miał je przynajmniej 2 razy liczniejsze niż kobieta która również je posiadała :>

@greemeck:

Ale w jaki sposob te dwie wypowiedzi miałyby uzasadniać pomysł, że "większość twoich przodków to kobiety"? Pewnie, rozkład potomstwa dla przedstawicieli płci rozkłada się inaczej, ale to nie zmienia
@venomik: Ja #!$%@? typie... naukowcy podają że dna ludzi pochodzi w większości od kobiet, powiedzmy te 70-80%. Twierdzą że jest tak dlatego że po prostu mniej mężczyzn się rozmnożyło. To nie jest nasz wymysł tylko naukowy fakt, jak nie wierzysz to użyj wujka google i poszukaj informacji w języku angielskim, bo ty chyba coś zaczynasz gadać o tym że robimy jakieś teorie z dupy kiedy to są po prostu naukowe fakty...
@greemeck: Mirku, to Ty wnioskujesz w błędny sposób.
Tak, w historii ludzkości więcej kobiet niż mężczyzn kontrybuuje do puli genetycznej. Ale też jest więcej mężczyzn, którzy kontrybuują liczniej do puli genetycznej. Dlatego to wszystko się wyrównuje. I musi, bo przecież na każde dziecko przypada jedna kobieta i jeden mężczyzna.

Postaram Ci się to trochę rozrysować, załączam moją twórczość w paincie.
Kolor niebieski to mężczyzna, kolor czerwony to kobieta. Czarna linia to
venomik - @greemeck: Mirku, to Ty wnioskujesz w błędny sposób. 
Tak, w historii ludz...

źródło: comment_1642049133fxCMqYcoUPzrHRUQum1Zlz.jpg

Pobierz
@greemeck: Jestem całkiem pewien, że przeczytałem więcej książek antropologicznych niż Ty, więcej takich mam tez pewnie na półce.
Ty masz problem z wnioskowaniem. Ale spoko - przedstaw mi badanie, gdzie jest powiedziane, że POJEDYNCZA osoba ma więcej kobiecych PRZODKÓW niż męskich.
Nie ogólna pula/dane pokolenie (z tym się przeciez zgadzam), ale POJEDYNCZA osoba ma pulę genów od WIĘKSZEJ ILOŚCI kobiet.
Dwie rzeczy podkreśliłem dla jasności.
@venomik człowieku, jak się tym interesujesz to poszukaj i obal tezę, nie mam zamiaru obalać twojej tezy przez godzinę. To czego masz szukać już napisałem. Narysowałeś jakis diagram z dupy pod twoją tezę także.... Patrz na to w tysiącach lat a nie trzech pokoleniach....
Dodam że powinieneś w tym swoim diagramie narysować że mężczyźni mają dzieci z różnymi partnerkami ;)


@greemeck: Ehh... ale to jest rzecz, którą Ci właśnie rozrysowałem.
Jest tam 4 mężczyzn posiadających dzieci z różnymi partnerkami. I tylko 1 kobieta, która ma dzieci z różnymi partnerami.
Szukam badań pokazujących, że ktoś może mieć więcej kobiecych przodków i żadnego nie znajduję. Znajduję potwierdzenie na to wszystko, co pisałem wcześniej (więcej kobiet przekazao geny