Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to prawda, że ludzie po kursach IT są gorsi niż np. absolwenci informatyki? Chcę się zapisać na bootcamp ale mój znajomy odradza mi to bo podobno miałbym sporo do nadrobienia z rzeczy około programistycznych, które są na studiach. Niby jest programistą ale z tego starszego pokolenia, więc może ma trochę zakrzywiony obraz bo przecież ludzie po tych kursach znajdują pracę, a raczej nikt nie przerabia syllabusów z uczelni :/ #programowanie #naukaprogramowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dfdfab79ccb9000a8ee09a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania nie no absolutnie, nie może to być prawdą bo jak to tak niby dwumiesięczny kurs miałby być gorszy niż pięcioletnie zgłębianie tematu? No fucking way!

Ludzie, nie można być aż tak głupim. A jeśli się jest i wierzy że po dwóch miesiącach kursu na którym powtarzają jak mantrę ze jesteś zwycięzca będzie się zarabiać 15K to życzę powodzenia w szukaniu pracy.
I tu nei chodzi o syllabusy, gdyby robienie kursow cos dawalo, to panie z biedronki tez by robily kursy. Ty nawet nie wiesz co sa klucze szyfrujace, co to jest ssh, albo czym sie rozni pakiet od ramki.


@Kazadum:
A co jeśli to wszystko wiem bez studiów i bez butkampów?
@Kazadum: a dobra w ten sposób. Generalnie osobiście mam bekę z tych but kampów, głównie ze względu na ich cenę ( ͡º ͜ʖ͡º)
W necie jest wystarczająco dużo materiału żeby czegoś się nauczyć, szerzej niż tylko stricte programowanie