Wpis z mikrobloga

#gry #dayz #dayzsa #devblog #arma2

Czy też macie wrażenie, że Developerzy Bohemia Interactive z Rocketem zaniedbali informacje o postępach nad DayZ SA?

#!$%@? mnie to bo devblogi dawali co miesiąc. Mam na myśli te nagrania na YouTube z postępami w grze. Mam nadzieje, że te żałosne skakanie zombiaków zrobią losowo, że jeden czy dwa na 10 skoczą bo jak wszystkie będą skakać to niech nazwą to FrogZ SA...
  • 6
@Ural-Z-S100: jak dla mnie to dayz to będzie większa porażka od WarZ

naprawdę jarałem się tym projektem na początku, ale teraz jak słyszę tego cholernego dana, szczególnie jak się podnieca, że będą w grze KASKI motocyklowe to mi się odechciewa

dodatkowo, który #!$%@? poważny człowiek mając w ręku kure składającą złote jaja zostawia ją w #!$%@? i idzie sobie na mount everest

#!$%@?, on jest conajmniej nie poważny

mam nadzieje, że
@NoMoRe: Mnie tam everest wisiał, bo on mógł pójść, a team dostałby plan roboty na czas jego nieobecności więc praktycznie to niczego nie pogorszyło.

Mnie za to wkurza skąpa ilość informacji nt. postępów prac nad grą. Nie obchodzą mnie właśnie tak jak wspomniałeś, super kaski motocyklowe czy kamizelki.

Oczekiwałem raczej większej fizyki gry jak przesuwanie mebli czy chciałbym zobaczyć, że zombie nie przechodzą przez drzwi zamknięte -.-.

Poza tym te "innowacyjne"
@Ural-Z-S100: no dokładnie

jak dla mnie to jest śmieszne to co oni robią

uwielbiam sobie przypominać jak zapewniali że gra wyjdzie przed gwiazdką 2012

a z tym everestem to też tak nie do końca

po prostu dla mnie to jest chore

Jesteś w pracy, szef daje ci meeeega zlecenie za które zarobisz meeega dużo kasy, spoko robisz robisz, ale w końcu se mówisz, e tam idę se w góry

#!$%@? no
@NoMoRe: No cena za ARME III jest #!$%@?... Poza tym dziwne, że zarzekał się, że chcą wypuścić ALFĘ więc oczywiste, że gracze zrozumieliby bugi w grze bo jest to wersja testowa i rozwojowa. A on zachowuje się tak jakby chciał nam co najmniej finalną wersję wydać.

Dziwi mnie, że nie ogarnęli tego skakania zombiaków na zasadzie losowości, że 1 zombiak na 3 czy 5 będzie skakał na gracza, albo jeszcze inny
@Ural-Z-S100: właśnie wyczytałem, że planujję gre wydać gre do końca tego roku, ale jest możłiwość delikatnego poślizgu, do tego zaznacyzł, że to by była dla niego porażka

czyli odpowiedź mamy, w tym roku dayz nie zobaczymy

a co do stwierdzenia celebryty w świecie gaminngu-lepiej się tego ująć nie da;)

smutne jest to, że w jakimkolwiek stanie jej nie wydadzą i tak i tak będzie miała mnóstwo bugów i przed tym się