Wpis z mikrobloga

@GryzeKisiel: Kiedyś przypadkiem zrobiłem Louisa EX. Ale to była faza.
Nie ogarniałem sterowania, wszystko wymacywałem na klawiaturze bo miałem z 8 lat. Za nic w świecie nie umiałem tego powtórzyć. Dopiero parę lat później miałem Internet i o tym poczytałem. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@GryzeKisiel: Po 2 godzinach napieprzania w tą grę nadgarstki bolały po części przez to, że trzeba było nieźle zasuwać z combo'sami a po części przez to, że dzieliło się klawiaturę z drugą a czasami nawet 3 osobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GryzeKisiel: brat kiedyś stworzył postać z moim ryjem xD najgorzej jak grało się we 4 na jednej klawiaturze, nie ogarniała tyle przycisków na sekundę xD
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: pamiętam jak kumpel chciał pograć u siebie, więc biegał kilkanaście razy pomiędzy naszymi domami z dyskietką, zgrywając po kilka plików. Nie zadziałało, bo jednak trzeba było użyć instalki xD
  • Odpowiedz
@zogard: ale nostalgłem... Graliśmy w 4osoby na jednej klawie i komuś właśnie udało się w Louisa EX zamienić a później kilka godzin próbowaliśmy w czwórkę odkryć o co z tym chodzi wciskając losowe kombinacje klawiszy aż w końcu udało się domyśleć że to było bodajże możliwe tylko jak miał poniżej 50% hp czy coś.
  • Odpowiedz