Wpis z mikrobloga

@randomwykopek: proste. ogolnie nie wiem jak wygladasz i gdzie sie plasujesz od 1 do 10 ale nie ma po ch klepac takich placzliwych tekstow, jak laska jest amebą i nie umie sie poprawnie odezwac to sa proste opcje - albo ma #!$%@? bo 50 innych typow pisze do niej hej co tam, albo nie jest zainteresowana, albo doslownie jest tą amebą ktorej ciezko dluzsze zdanie na jakis temat skleic
  • Odpowiedz
@Positano1: typie, juz ten chlop przyznal mi racje. i mowie o tym ostatnim pytaniu. ogarnij sie bo #!$%@? placzliwy paragraf niewiadomo po co. oprocz tego widze ze nie masz totalnie zielonego pojecia jak tinder dziala czy ogolnie randkowanie w 21 wieku xd
  • Odpowiedz
@Positano1: no nie mialem zamiaru dalej gadac, zawsze usuwam pary jak widze takiego #!$%@? rozmowce, ale widzialem ze na wykopie modne jest zalenie sie na p0lki, wiec chcialem dolac oliwy do ognia ( ͡° ͜ʖ ͡°) @hekktik oczywiscie ma racje, trzeba po prostu kasowac takie pary i w ogole nie ciagnac tematu.
  • Odpowiedz
na pewno tez nie mam zamiaru rezygnowac ze swojego stylu pisania, w sensie zadawanie "nudnych" pytan, uwazam ze ciezko powiedziec cos ekscytujacego i idealnie trafiajacego nie wiedzac o czlowieku NIC. jest to jakis punkt wyjsciowy do dalszej, ciekawszej rozmowy i na tinderze chyba ciezko to przeskoczyc. no chyba, ze jest sie chadem 10/10, ale ja akurat nie jestem. za winnego sie w kazdym razie nie uwazam, to chyba dobry objaw ze chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@randomwykopek: jakby była jakkolwiek zainteresowana to by normalnie odpisywała a ona ma pewnie z ciebie bekę a myślisz że to ty jesteś ten mądry
  • Odpowiedz
no #!$%@? kazdy wie ze jakby byla zainteresowana to nawet fikołaby zrobiła tylko #!$%@? jak sie nie jest kimś zainteresowanym to sie nie daje serudszka, sprawa prosta, op chcial pokazac #!$%@? na rynku w odcinku 2137, troche juz oklepane ale Wy piane bijecie jakbyście nie plusowali tych samym memów od 5 lat
  • Odpowiedz