Wpis z mikrobloga

@Nieboraknoikak: ale jak to, ówczesny mem o rosyjskiej potędze robiącej porządek na Ukrainie usuwać? Chyba o to chodzi?
Przecież z dzisiejszego spamu wynika że jesteście fanami właśnie czerwonej wizji robienia "porządku" na poradzieckim "osieroconym" terenie. Wyzwolenia "bezpańskiej" wschodniej europy z faszystowskiej niewoli zachodnich systemów i odbudowy ZSRR przez towarzysza Putina - wielkiego rekonstruktora kultu Stalina i "czerwonego ścierwa", swoją drogą. Cieszył się kurczak, że głupią świnię na schab biorą, a o
@prawda_w_moskwie: rozmawiaj tu z takim

Putina - wielkiego rekonstruktora kultu Stalina i "czerwonego ścierwa",


Dzięki putinowi komuchy nie mają władzy w Rosji i jeszcze zatęsknicie za nim po jego odejściu bo komuchy to niestety druga partia w Rosji chociaż w polsce wybraliście Pis to może jednak w sercu jesteście czerwoni
@Nieboraknoikak: a ja jak mam rozmawiać z takim? Rezurekcja kultu ZSRR, rewizjonizm totalitaryzmu oraz nostalgia do sowieckiej potęgi i dobrego wujka Stalina tot jedne z najważniejszych filarów kremlowskiej polityki wewnętrznej, notorycznie intensyfikowane od kilkunastu lat - właśnie dzięki Putinowi.
Jak i zewnętrznej, czego teraz Moskwa dała jasny sygnał w swych wypowiedziach podczas niedawnych rozmów z NATO i USA. Zwłaszcza wobec nas i całej wschodniej UE, używając właśnie słów o bezpańskich reżimach,
@prawda_w_moskwie: tylko ci zostawie to tutaj

"Każdy, kto nie tęskni za Związkiem Radzieckim, nie ma serca. Każdy, kto chce jego powrotu, nie ma mózgu." - putin


Ja nigdy nie wypowiadam się na temat na którym sie nie znam i polecam żebyś tez to zrobił
@prawda_w_moskwie: To i tak manipulacja
бесхозной można tłumaczyć różnie bezpański to najbardzie nacechowane negatywnie tlumaczenie jeśli polskie media przetłumaczyły to na "pozostawione same sobie" lub chociażby "niczyje" czy "porzucone" brzmialo by lepiej prawda? To kwestia tlumaczenia