Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zdrowie #silownia #ziola #zielarstwo

Staram się być aktywny fizycznie i od kilku lat towarzyszy mi przy tym woda. Piję wodę wodociągową, która w moim miejscu zamieszkania jest miękka, przez co mam wrażenie, że mnie trochę wypłukuje z minerałów. Chłodna woda nie pomaga mi też przy budowaniu masy. Czy jest jakaś opcja w postaci herbat, ziół, naparów itd, która wniosą do wody dodatkowe wartości, jednocześnie nie sprawiając problemów z nawadnianiem? Najlepiej żeby też nie obniżały ciśnienia krwi, bo mam notorycznie zbyt niskie. Mam smarta na allegro, więc nie muszą być to rzeczy dostępne stacjonarnie, ale żeby też cena nie była zabójcza
  • 6
@M13X: Bo przecież elektrolity w naturze nie występują i wcale nie są niezbędne do prawidłowego działania organizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To soli sobie chociażby dodawaj żeby ta woda sie lepiej wchłaniała, chyba że sól też nienaturalna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: No taki jest naturalny, ale ten napój nie jest dla mnie, co częściowo wynika z podanego przez Ciebie artykułu. Mam bardzo niską tolerancję na cukier, więc taki izotonik nie sprawdzi się na dłuższą metę do zwiększenia różnorodności przyjmowanych płynów. Melisa obniża ciśnienie, a mięty też nie powinno się codziennie stosować.