Wpis z mikrobloga

nadgodziny powinny byc nielegalne. you'll not change my mind


@Niegodnik: Czyli UoP + zlecenie i dostajesz #!$%@? ze zlecenia liczonego jak UoP, chyba że to megagiga-korporejszyn-holding i kręcicie wała, że masz UoP w firmie A, a zlecenie w A1 i nie płacisz społecznych xD
jesli chodzi o sytuacje nagle i nieprzewidywalne to sa oplacani ludzie, ktorych zasranym obowiazkiem jest to ogarnac.


@Niegodnik: Czy ty proponujesz zatrudnić dodatkowych ludzi by pokryli 20 godzin realnej pracy rocznie? Co oni mieliby robić przez pozostały czas?

jesli musisz robic nadgodziny bo ci sie osobisty budzet nie spina

Wszystko mi się spina bez problemów.
@tellet: moze tak w u was jest, ja nawet nie wiem co to znaczy ¯\_(ツ)_/¯
@Wiesmin: no nie wiem, nie wiem, moze staze dla studentow co by sie czegos nauczyli, albo program pomocowy dla bezdomnych, no chyba, ze biznes tak kuleje, ze nie ma seniorow potrafiacych pokierowac ludzmi od "zera" XD
no nie wiem, nie wiem, moze staze dla studentow co by sie czegos nauczyli, albo program pomocowy dla bezdomnych, no chyba, ze biznes tak kuleje, ze nie ma seniorow potrafiacych pokierowac ludzmi od "zera" XD


@Niegodnik: Ja już nie ogarniam o co Ci chodzi. xD
Jestem seniorem i potrafię pokierować ludźmi od zera, bo przez to, że zajmuje się obsługą aplikacji występującej w jednej firmie, to każdy przychodzi z zerową wiedzą
@Wiesmin: @all: tak po prawdzie to troche trolowalem, troche robilem sobie #!$%@?, troche pisalem z doswiadczenia. ale sie zmeczylem. robcie tak jak uwazacie. jebcie nadgodziny, nikogo nie szkolcie.

zawolajcie jak bedziecie otwierac baze na ksiezycu
ehh to każdy by się zatrudniał na pół etatu i reszta nadgodziny


@Ilawa: Jak zaczniesz pracować to się dowiesz że nadgodziny liczy się dopiero powyżej wymiaru całego eatatu