Wpis z mikrobloga

@dobregeesy: nie życzę ci, byś sam miał problemy, lub żeby twoje dziecko kiedyś się cięło/miało próby samobójcze czy #!$%@?ło "nie wiadomo dlaczego" i zeby jakieś pajace się z tego śmiały w internecie. Ona od dwóch miesięcy jest pełnoletnia. Przed tą pełnoletnością, było 18 lat, które #!$%@? jej starzy, bo nic a nic jej #!$%@? nie wychowali i teraz mają czarno na białym efekty tego wszystkiego. Zostaw to dziecko. Pociśnij jej #!$%@?
@dobregeesy: nie rozumiem po co ją cytujesz, kiedy ja zwyczajnie staram się ci powiedzieć, ze to tylko pogubione dziecko, do którego stanu przyczyniacie się i wy, takimi #!$%@? wpisami. Widzę, że chyba nie porozmawiamy. Zacytuj jeszcze raz głupiego szczeniaka, miej bekę, oby się tylko to na tobie nie zemściło, #!$%@? pajacu XDDD czy teraz, czy jak znajdziesz desperatkę która da ci się zapłodnić, choć wątpię i odradzałabym z tak (nie)rozwiniętą empatią
@dobregeesy: ale ty jesteś mądry XDDD I WŁASNIE TACY LUDZIE NAJBARDZIEJ WYPOWIADAJĄ SIĘ W TEMATACH, O KTÓRYCH NIE MAJĄ POJĘCIA XD weź sie nie ośmieszaj. no właśnie, nie wiem czy widzisz, ale to dziecko NIE WIDZI że z nią źle, NIE WIDZI że źle robi, NIE ZNA pewnie innego życia, jest atencjuszką, pewnie nie dostawała wystarczająco uwagi i miłości od starych. Robi cyrk, ale potrzebuje pomocy, to nie jest takie proste,
@dobregeesy: no twoje słowa zajebiście mówią o twoich doświadczeniach - nie masz żadnych, wypowiadasz sie w tematach o których nie masz pojęcia. +Jestem dziewczyną, przegrywie #!$%@? XD Nikogo nie będę pocieszać, ale nie będę też robiła sobie beki z dziecka którym nikt się nie zajmował za młodu, przez co jest jakie jest. Ogarnij się
@czaszkopranie: zielonko #!$%@? z cyckami, kasuj konto i nie wypowiadaj się na temat moich przeżyć, bo w dupie byłeś, gówno widziałeś. możesz mi pociągnąć druta, bo widzę, że te same zainteresowania masz co twoja królowa rozklapciałej dziury. a ja będę robić sobie bekę z dziecka i #!$%@? ci do ryja, dewotko. ogarnąć to możesz starych, żeby ci przestali neta opłacać, bo widzę, że tobą też nie zajmują się odpowiednio
@dobregeesy: XDDDDD założę się, że gdyby przyszedł czas, gdybyś miał coś takiego powiedzieć w twarz komukolwiek, to byś się zesrał prędzej. No to śmiej się z dziecka, gratuluje dojrzałości, buziaki i pozdrawiam, #!$%@? ci w ryj, na imię i na rodzinę, za to że wychowała takiego debila XDDD ja bym się wstydziła
@dobregeesy: Ja nawet tego dziecka nie znam za bardzo, ale znam ten motyw, gdzie się czegoś broni, a druga strona wyskakuje z wmawianiem ci sympatii do tej osoby XDDDD przecież to żenujące. Jak na nią patrze, to mi smutno, myślę co bym zrobiła, gdybym miała takie dziecko, no i #!$%@? nie wiem, smutna sprawa. Jeśli dla ciebie to beka, no to #!$%@? współczuje, stary, masz mózg wielkości swojego malutkiego napletka w