Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: Wyjaśnię. Ciagle wam się wydaje źe ludzi jest w PL nieskończona ilość, mają miliony i tylko czekają by kupić. Tak jak już pisałem. Sprzedaj teraz z zyskiem:) i najlepiej spłać swój kredyt za to i kup coś tańszego za gotówkę jak pisałeś. Nic prostrzego.

Jesteście skończeni tak jak skończeni są mali prywaciarze XD
Tak jak już pisałem. Sprzedaj teraz z zyskiem:) i najlepiej z spłać swój kredyt za to i kup coś tańszego za gotówkę jak pisałeś. Nic prostrzego.


@Janusz_z_Rivii: No nic prostszego jaki problem z tym? Wszystko schodzi obecnie jak na pniu.
Nie wiem czemu do mnie kierujesz to skoro ja nie chcę sprzedawać bo nie miałbym nawet pomysłu co z gotówką wtedy zrobić.

Jesteście skończeni tak jak skończeni są mali prywaciarze XD
@masz_fajne_donice: Ale co schodzi obecnie jak na pniu? XD schodziło, chciałeś napisać. Nie zaklamuj rzeczywistości.

kilkaset tysięcy więcej


XDDDD No tak, bo Polacy rozmnażają się jak Chińczycy. Ta chmara chętnych na zakup na jakimś zadupiu Europy bez perspektyw po zawyżonej cenie nie ma końca
@Janusz_z_Rivii: Zadupie europy? Takie zadupie, że chyba warszawskiego skyline nie widziałeś. Nie widać z podlasia? Chłopie najwieksze firmy tutaj inwestują, budują huby, bliskość lotniska, niskie koszty najmu biur. To Polacy tworzą oprogramowania dla największych koncernów, to u nas jest knowhow tworzone. Zadupie to masz 5km od miast wojewódzkich, więc nie generalizuj.

Zapomniałem, że jestes fizolem na emigracji. Jak tam, post wjechał po 4 piwkach? Hehe byleby jutro Helmut na budowie nie
@Kiedysbedeczerwonka: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To zdecyduj się przegrywie, jestem fizolem okładanym prętem przez Niemca czy chłopem z Podlasia?

Wiem że na takiego prostego człowieka znikąd jak ty warszafka wywołuje złudę sukcesu ale ocknij się XD
@Kiedysbedeczerwonka: ale wiesz że tutaj się inwestuje tylko dlatego, że jest tanio, prawda? No i na tym polega problem, 90% terenów i miast w PL to zadupia, jedna warszawa tutaj niczego nie zmienia, a wręcz jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

I większość pracowników w gospodarce to fizole.

Facet ma rację, polsza to jest zadupie i tyle, może kiedyś, za kilka dekad faktycznie odbiegniemy tego obrazu, na razie nie ma na to pomysłu.
@perowskit: Co z tego skoro zarobki możesz mieć 70-80% tego co w Londynie w takim SSC. Polak zadowolony i właściciel biznesowy, że płaci mnij za tę samą robotę. Stawki w SSC, za gówno robotę to na start dla studenta 5k, potem stanowisk multum i nawet nie musisz być managerem, żeby zarobić 10-14 brutto. Takie zarobki w HR, Finansach, IT. Nie wspominając o bonusach. Za 8h pierdzenia w stołek. Takie kwoty płaci