Wpis z mikrobloga

porównywanie wyścigówki z setkami licencji do jakichś przygodówek XD


@sebawoj99pl: tam tylko gry quantic dream sa przygodowkami

i co maja licencje na auta czy tam piosenki z tym ile jest dlc i mikrotransakcji w forzie? chyba tylko takie maja znaczenie ze przez nie po 4 latach gra jest wycofywana ze sprzedazy.
@SmugglerFan: Gry single vs gra nastawiona na multi bazująca na setkach licencji, co może pójść nie tak w tym porównaniu xD


@Hugenot111: o licencjach juz wyzej pisalem, nie rozumiem waszego toku myslenia tutaj. co to ma wspolnego wtf.
jesli chodzi o multiplayer to ten w tej grze ledwo dziala xDD https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/rev7f2/lol_how_is_this_game_still_not_working_right/
i czemu posiadanie multiplayera ma usprawiedliwiac tyle dlc i mikrotransakcji?
@SmugglerFan: @Hugenot111: przecież w grach na PS są edycje deluxe, które zawierają skiny, zbroje i inne duperele czy edycje Director's Cut mające duże dodatki czy większe aktualizacje do gier patrz DS albo Ghost of Tsushima. Czyli dokładnie to samo co w grach MS tylko nazwane i sprzedawane inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmugglerFan: Wiem że głupi troll ale hui xD
Gran Turismo to flagowa samochodówka Sony i działa tak samo jak Forza, trzeba kupować paczki z samochodami jak chce mieć się wszystko.
Gearsy działają tak samo jak Warzone, Fortnite czy inny Apex, oferują dziesiątki skinów do postaci jak i broni jeśli masz ochotę zmienić wygląd.

To że Sony robi tylko gry single to nie masz problem xD
Tak wygląda świat gier multiplayer po
@Angmac: nikogo ten mlb the show nie obchodzi. to nie jest gra dla graczy tylko dla fanow tego sportu.
@Hugenot111: ok to slabo z tym gran turismo, na szczescie gran turismo sport to nawet nie jest top 20 exclusivow z ps4 dla mnie xd.

To że Sony robi tylko gry single to nie masz problem xD

i chcialbym zeby tak pozostalo. tlou jest lepsze niz fortnite, no sorry, troche inna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmugglerFan: Czyli po prostu porownujesz z dupy dwa inne rodzaje gier, nie jesteś w stanie zrozumieć że M$ i Sony mają całkowicie inne strategie i jeszcze mówisz że TLoU jest lepsze od Fortnite xD (dla mnie to rak osobiście)

Porównać Forze do Uncharted, ja jebe xD idę napić się mleka bo mózg mam #!$%@? xD
@SmugglerFan: nie porównaj różnych gatunków gier. Na singlu w uncharted co miałoby być w sklepie? Skin do postaci?
Wyżej miałeś przykład gt sport i dalej fikołki robisz. Zobaczymy jak nowy GT będzie wolny od micro transakcji.
Czyli po prostu porownujesz z dupy dwa inne rodzaje gier, nie jesteś w stanie zrozumieć że M$ i Sony mają całkowicie inne strategie i jeszcze mówisz że TLoU jest lepsze od Fortnite xD (dla mnie to rak osobiście)

Porównać Forze do Uncharted, ja jebe xD idę napić się mleka bo mózg mam #!$%@? xD


@Hugenot111: bo microsoft robi glownie multiplayery i jakies early accessy na Unity xd a sony prawie same
źródło: comment_1642540351DW3B3oaPGFc3SfmOFYLn7k.jpg
@sebawoj99pl: A kim Ty jestes zeby przekonywac mnie inaczej? Bedziesz rozmawiac o gustach i wmawiac mi ze arkadowka ktora powtarza utarte schematy, jest do bólu nudna i obfituje w kukurydziany humor dla 13 latków jest dobra? Steamcharts jasno pokazują drop aktywności po premierze o 3/4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jank3s: a jaka gra nie ma spadków kilka tygodni po premierze? xd zreszta spadek do 10k to naprawdę tragedia, UWAGA GRA UMARŁA XD więcej z gier które wstawił op ma pewnie tylko god of war który wyszedł tydzień temu
@sebawoj99pl: no czyli z liczby poczatkowej zostalo jakies 15% aktywnych graczy, ja nie wiem czym Ty sie podniecasz. Wiesz co to znaczy? Ze 85% moich znajomych ktore gralo w forze przez pierwszy tydzien juz w to nie gra. Do csa, tarkova, fortnite albo lola to forza niema podejscia. Pamietaj tez ze popularnosc != jakosc bowiem w coda tez graja dziesiatki tysiecy guwniakow i fanow