Wpis z mikrobloga

@aukolb: No bez przesady, wytrzymam 3 dni bez treningu xD Plecak też taki specjalnie do takich lotów, żeby mieścił jak najwiecej. Daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aukolb: nie wszystkie miasta mają dwa lotniska, poza tym, to że jedno lotnisko jest bliżej centrum to nie znaczy, że dojdziesz tam na pieszo i często też musisz brać transport. Natomiast rozwiązaniem, jak zawsze jest szukanie tanich połączeń również z lotniska, bo busy transferowe są drogie, natomiast miejskim podjedziesz o połowę a czasem i o kilka razy taniej. Nawet głupim tramwajem w Edynburgu możesz dojechać do centrum taniej. Z lotniska tramwaj
  • Odpowiedz
@Goronco: To jest ta karyna, która nie dość, że Cię zdradziła to jeszcze dawała wielokrotne popisy jaka jest toksyczna? Naprawdę jestem ostatnim, który wyzywa ludzi od kukoldów, ale Ty serio jesteś beta-kukoldem XDDDD
  • Odpowiedz
@aukolb: druga sprawa to bagaż. Wybierając się na zwiedzanie duży bagaż tylko przeszkadza. Przyrządy do mycia masz w hotelu. Właściwie poza ładowarkami potrzebujesz bielizny na zmianę. A teraz co do ceny 140 pln w jedną stronę z bagażem jest porównywalnie co do tanich lini lotniczych ok. Ale jak jedziesz w dwie osoby i bierzecie jeden bagaz 9kg to w locie masz juz 560pln, natomiast w tanich liniach masz 400pln. Co przy
  • Odpowiedz
@slabyslabek aż musiałem sprawdzić, jakie kartki Ci wysyłałem. Mile wspomnienia ()

chyba nadchodzi pora na kolejną porcję brzydkich kartek, ale to jak gdzieś polecę na weekend za granicę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Goronco: to jakis fotomontaz czy cos ? zamiast sie cieszyc ze wenecja to samolot nie taki xDDD jakby w lufthansie #!$%@? bylo go wiecej lolz... niech #!$%@? autostopem albo busem przez 30 h a ty elegancko wizzarkiem jak lord ;)
  • Odpowiedz