Wpis z mikrobloga

  • 1051
O co #!$%@? znowu chodzi? Jakiś trend na tiktoku że nie można latać tanimi liniami lotniczymi? Nie można usiedzieć półtora godziny w samolocie? Czy może to ja nie widzę istotnej różnicy (poza ceną) między liniami lotniczymi? Od rana wojna eh

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrozujzwykopem
Goronco - O co #!$%@? znowu chodzi? Jakiś trend na tiktoku że nie można latać tanimi ...

źródło: comment_1642585211QBg9ODUvDd8hl5UXheXUBy.jpg

Pobierz
  • 298
@Babojadek: ja przed pandemią latałem. Do Norwegii czy Szwecji często bilety były i są zresztą za 40-50pln. Nawet wykupiłem członkostwo w Wizzairze, bo nawet mi się opłaciło, przy większej ilości lotów.

@aukolb: przecież tanie linie lotnicze to głównie fajna opcja na szybki citybreak, a nie przeprowadzkę z rodziną. Jak nie wystarczy Ci bagaż podręczny to w wizzie masz za 90pln ekstra 10kg. Jak jadą dwie osoby to jedna osoba bierze
@jariosalieri: Przecież teraz podręczny to jest plecak, to co tam spakujesz? Nawet na 3-4 dni to ciężko, a tym bardziej kobieta XD

350 w dwie strony w locie, a jeszcze dokładnie sprawdziłem to było tydzień temu Wenecja za 280zl w dwie strony. Z Plecakiem + bagażem 8kg, z wylotem z Chopina i ładowaniem w Wenecji a nie 50km dalej. Gdzie za oba transporty trzeba jeszcze dopłacić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: Wygląda na bajta, bo ciężko uwierzyć w takie patologiczne związki, choć kto wie. Na ostatnich wakacjach pojechałem z różową tanimi pociągami z Polski do Włoch i to była super przygoda, polecam, 24h łącznie w podróży.
@aukolb: Byłem już w Rzymie, Paryżu, Atenach, Oslo z takim plecakiem xD za 280zł to ja kupiłem bilet dla dwóch osób z transportem do Poznania i jeszcze na przekąski zostanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

W twoim przypadku też musiałbym doliczyć transport na Chopina i jednak transport z Marco Polo. Bagażu nie potrzebuję
@Goronco: ja #!$%@?, nie wierze. Z zona jesteśmy wygodni, mamy po >35 lat zarabiamy na tyle dobrze ze premium economy czy nawet pierwsza klasa w lufthansie czy innym normalnym przewoźniku jest w zasięgu. Ale kurna jak mam wydać 15k na bilety dla rodziny albo 1k za tania linie to zawsze wybieramy low cost. Bo kurna znamy wartość tych pieniedzy xD

Co to jest za laska? Serio jestem ciekaw kim jest człowiek
@Goronco: no jak ktoś w innym mieście jest to tak, wtedy gorzej. Ale patrząc na start w Warszawie i chcąc mieć 1:1 warunki co w normalnych liniach, tanie nie wychodzą tak tanio jak się wydaje :P

Ja mam problem, same rzeczy do biegania zajmują mi pół walizki zawsze xD