Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
podoba mi się to, że Borek jeszcze kilka lat temu był uważany za super poważanego dziennikarza sportowego, a jak ludzie mówili coś złego o nim to HURR DURR BOLI Cię Wielki Borek xD a ten #!$%@? z każdym wpisem i wystąpieniem udowadnia że jest tępakiem, pijakiem i nażelowanym frajerem który imponuje chyba tylko podobnym sobie.
Teraz oczywiście już go nikt nie broni, bo w modzie jest drwienie z niego, ale niektórzy potrzebowali dużo czasu żeby sobie uświadomić co to za pajac.
#kanalsportowy #borek
  • 10
@Mave:
Jeden #!$%@? kim jest Borek, ale mnie najbardziej zaskoczyło, że on najprawdopodobniej nie zna się na piłce.
Chłop był wszędzie i widział wszystko, a jego opinie, wiedza i przemyślenia nie odbiegają jakością od przeciętnego widza Kanału Sportowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mave: bo kilka lat temu Borek bardziej się przykładał, w jego wypowiedziach było dużo merytoryki, potrafił pokazać inny punkt widzenia sytuacji i przez to z ciekawością się go oglądało. Zyskał popularność i teraz głównie na tym jedzie, pajacując przy tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mave: najlepsze jest to, że w twarz byś mu tego nie powiedział, tylko byś siedział cicho, natomiast Borek w internecie i realu jest taki sam i by na luzie Ci wygarnął, że żeś tylko internetowa #!$%@? :P

@yraras: pewnie bym nie powiedział, bo nie obracam się w towarzystwie nażelowanych sebków ze słomą wystającą z lakierków xD
A jak bym mu powiedział to co by mi zrobił? Naskarzyl do Ajtuja Szpilki