Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem.
Wspaniała historia, mroczny i brudny klimat średniowiecznej Francji opanowanej przez zarazę. Gierka mnie wciągnęła strasznie.
Jedyne do czego bym się przyczepił to drewniana mechanika strzelania z procy (przez co momentami jest za trudno) i uproszczona mechanika skradania (przez co momentami jest za łatwo).
Do tego spora liniowość, co niekoniecznie jest wadą dla mnie - w czasach wielkich sandboxów miło czasem jest być poprowadzonym za rękę.
Ode mnie ocenka 8/10 jak ktoś nie grał, to powinien, zwłaszcza że jest w gejmpasie.

#xbox #gry
źródło: comment_16426102009fzgB1FOcJnd3kyTxEme0D.jpg
  • 24
@Darson666 dałem tej grze kilka godzin, niestety gameplay był dla mnie zbyt nudny i powtarzalny, na zmianę sekwencje uciekania, skradania i zapalałlnia światła przed szczurami. Fabularnie od początku bardzo enigmatycznie i to w złym znaczeniu tego słowa, bo nic tam jakiegoś ciekawego nie było od początku, ani żadnego jakiegoś tła narysowanego, żeby mnie przykuło i zainteresowało co będzie dalej. Długo nie pograłem, więc może się rozkręca potem fabuła, ale przez te kilka
@Patus_Michal_Pol no ale czy Ty rozumiesz, czym jest subiektywizm? Dla Ciebie 4/10 dla innego 10/10 albo na odwrót. Świadczy to tylko o tym, że nie powinniśmy się kierować ślepo ocenami, tylko zagrać i wyrobić sobie zdanie o każdej produkcji. Elo
@Darson666 Bardzo fajna gierka. Wciągnąłem się od samego początku w zasadzie. Mechanika po jakimś czasie zaczynała nużyć, ale mimo wszystko oceniam ją bardzo pozytywnie i nie mogę się doczekać kontynuacji. A no i oczywiście dubbing francuski bo angielski to XDD
@Patus_Michal_Pol usuwam nie dlatego, że uważasz ze jest kiepska, bo jak widzisz, wyżej są komentarze negatywne, tylko dlatego, że spojlerujesz zakończenie i możesz komuś zepsuć zabawę.
Nie wiem czemu miałbym usuwać niepochlebne komentarze lol xD weź już nie pisz tu nic pls
@Darson666: jedna z pierwszych gier, jakie ograłem w gejpasie- przyjemna grafika i rozgrywka (zwłaszcza jako skradanka), fabuła przez 3/4 produkcji też, ale końcówka to takie jedno wielkie XDDD, gdyby nie ona to w skali studenckiej piąteczka spokojnie, a tak to bardziej czwórka. Ogólnie spoko gierka.