Wpis z mikrobloga

@ff_91: ja pierdziele xD Jakich czasów my dożyliśmy. 30zł za takie gówno, a restauracja jeszcze nie widzi żadnego problemu. A najgorsze, że są osoby, które serio nie widzą w tym nic dziwnego, a jak osmielisz się skrytykować takie coś, to napiszą, że jesteś p0laczkiem, który nie zna się na jedzeniu i pewnie zadowoliłbyś się spaghetti boloneze za 10zł.
  • Odpowiedz
@adnage: nie wiem, czy przypadkiem, czy specjalnie do tego pijesz, ale wczoraj był tu post, pod którym ludzie wychwalali pod niebiosa spaghetti z piccolo za 7 zł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@ff_91: idziesz do chińczyka - za 2 dyszki full mięsa, ryz/makaron, surowki,sosy porcja taka,ze ledwo dojesz. Idziesz do hindusa - jakas kupa w curry z kolendrą 4 dychy, za dodatki sobie zaplac. No dobra, bardziej aromatycznie,ale i tak indyjskie jedzenie raczej uchodzi za tanie w innych krajach, a u nas to jakby to bylo niewiadomo jak wykwitne jedzenie
  • Odpowiedz
@ff_91: Hinduskie knajpy w ogóle lecą w #!$%@?, zamawiasz np. jakieś tikka massala to dostajesz pół kilo ryżu, 4 łyżeczki sosu i 2 kawałki kurczaka. Sram na te ich pajeetowe restauracje.
Kiedy zamawiam jakiegoś chińczyka to z reguły wszystkiego jest w punkt.
  • Odpowiedz
wszelkie dania hinduskie za 30 zł to przekąska. Nie spotkałem się jeszcze żeby u hindusa się za tyle najesc


@kotos00: no nie przesadzaj. Zamawiam z nietaniego i porządnego Hindusa i za 30 masz porządną michę butter chickena. Do tego za 10 zł jakiś naan czy ryż i najadam się tak, że nie mogę się ruszać.

Specjalnie następnym razem zamówię paneer tikka za 25 zł i zobaczę, jak wygląda u nich.
  • Odpowiedz
@WodkaGrejfrut: paneer tikka to zwykle jest przystawka a nie danie, to jest ichni wędzony ser, który świetnie smakuje bez "ziemniorów" ewentualnie z sosami i poppadom. Poz tym nawet jak zamawiasz curry to często jest bez ryżu bo curry najlepiej je się z chlebkiem naan, który maczasz w curry łapą. Sałatek w kuchni indyjskiej jak na lekarstwo, zwykle robi się tylko coś dla białasów.
  • Odpowiedz