Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj z moim bombelkiem do starszej pani sąsiadki, która rok temu pomogła mojej żonie przywrócić mu oddech, kiedy się zakrztusił i zrobił się wiotki. Miał wtedy ze dwa miesiące, a ja byłem w pracy. Sąsiadka od tej pory mówi, że on jest też jej wnukiem. Skoro tak, to dzisiaj jest dzień babci. Jak myślicie, ucieszy się?
#dzienbabci #oswiadczenie #dzieci
JudzinStouner - Idę dzisiaj z moim bombelkiem do starszej pani sąsiadki, która rok te...

źródło: comment_16427568583GTHnhJblaW3owEO0tPsym.jpg

Pobierz
  • 130
złapała za nogi i potelepala delikwentem


@Shatter: w sumie jako osoba starsza mogła tak zrobić, ale ogólnie to się od tego odeszło... Niemowlę wykładasz sobie brzuchem na przedramieniu, główka w dłoń i palcami ściskasz kąciki ust by się rozchyliły. Przedramię opierasz pod kątem (głowa niżej) na swoim udzie dla stabilizacji i popukujesz nasadą dłoni, pod kątem, od tyłu, w plecy, do 5 uderzeń. Jeśli nie podziałało, przekładasz dziecko do drugiej ręki
@stary_flisak: Nie wiem, nie było mnie przy tym, a różowa była w takim szoku, ze pamięta chyba tylko poklepywanie po plecach.


@JudzinStouner: cos slaba ta Twoja zona jezeli chodzi o psychike, tyle tego ucza na tych szkolach rodzenia itp. Jako ojciec dwojki dzieci czesto bywalo, ze ktores sie dusilo np. jablkiem, grunt to to opanowac sytuacje. Stare babcie mialy jeszcze metode, ze dzieciaka za noge i do gory nogami, ktora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sroczka007: Możesz być zaskoczona, ale to farba. Na wygładzoną ścianę nakłada się warstwę specjalnej farby imitującej beton, a potem robi ten wzór specjalną gąbką. Nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka od betonu.

@JudzinStouner: daj pan linka albo nazwę