Wpis z mikrobloga

Mirki, wrzucam paragon podesłany przez siostrę. Pomidor droższy od 1/2kg mięsa. Ja wiem, że malinowy i że sie w dupie poprzewracało ale #!$%@?. I nasz rząd który wszystkich uspokaja i wmawia jak to dobrze nie jest. Życie w tym kraju to równia pochyła, tutaj już dobrze nie będzie. #pis #drozyzna #bekazpisu #biedronka #inflacja #zakupy w komentarzu zdj
adamczk - Mirki, wrzucam paragon podesłany przez siostrę. Pomidor droższy od 1/2kg mi...

źródło: comment_1642885738JwDXcG8wAKLTaoxpQ8gI3s.jpg

Pobierz
  • 24
Ja mieszkam w Niemczech i tez czasem sobie kupie malinowe pomidorki do kanapek, ale nie za często bo są droższe i kosztują około 2 euro za kilogram, ale #!$%@? prawie 5 euro tocjuz przesada XDD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamczk: to co wrzuciłeś to ani nie jest pomidor malinowy tylko sztuczne gwno, a te skrzydła z kurczaka to w ogóle wstyd się przyznawać że się je tą paszę dla ukraińców ludzie co wy kupujecie XD
@adamczk: Skrzydełka ot nie mięso :P dodatkowo odradzam kupowanie tam jakiegokolwiek mięsa, fuj. Pomidory malinow eo tej porze sa kompletnie bez smaku, jak już ktoś musi jeść pomidora (ja też je lubię) to obecnie kupuję śliwkowe lub rzymskie, one jeszcze jako tako dają radę.
@bialaowca @vin42 ja tez nie kupuje tych „mięs” tak jak napisałem to akurat zakupy siostry xd a co do pomidorów - jeśli nie znasz sprawdzonych miejsc to ciężko zimą kupić dobrego pomidora. Ale może racja że lepiej próbować nie malinowe. @jariosalieri pisał o polomarket ale za uja nie mam po drodze