Wpis z mikrobloga

  • 1
@Wookash071 @botellon macie racje. Ale to i tak boli że ceny w górę tak lecą. I nie dziwie sie, bo wiadomo chociażby rachunki rosną. Chodzi mi tylko ze nie jest dobrze i frustrujace to co sie dzieje
  • Odpowiedz
@adamczk: to jest polomarket, mają takie same ceny w calej pl, poza sezonem letnim nad morzem. A promocja na pomidory jest co tydzien w lidlu, lub biedronce. Chociaż w Polo są często dobre ceny na warzywa.
  • Odpowiedz
Ja mieszkam w Niemczech i tez czasem sobie kupie malinowe pomidorki do kanapek, ale nie za często bo są droższe i kosztują około 2 euro za kilogram, ale #!$%@? prawie 5 euro tocjuz przesada XDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamczk: to co wrzuciłeś to ani nie jest pomidor malinowy tylko sztuczne gwno, a te skrzydła z kurczaka to w ogóle wstyd się przyznawać że się je tą paszę dla ukraińców ludzie co wy kupujecie XD
  • Odpowiedz
@adamczk: Skrzydełka ot nie mięso :P dodatkowo odradzam kupowanie tam jakiegokolwiek mięsa, fuj. Pomidory malinow eo tej porze sa kompletnie bez smaku, jak już ktoś musi jeść pomidora (ja też je lubię) to obecnie kupuję śliwkowe lub rzymskie, one jeszcze jako tako dają radę.
  • Odpowiedz
  • 0
@bialaowca @vin42 ja tez nie kupuje tych „mięs” tak jak napisałem to akurat zakupy siostry xd a co do pomidorów - jeśli nie znasz sprawdzonych miejsc to ciężko zimą kupić dobrego pomidora. Ale może racja że lepiej próbować nie malinowe. @jariosalieri pisał o polomarket ale za uja nie mam po drodze
  • Odpowiedz