Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #rozowepaski #bdsm #bondage

Planuję na wyjeździe zaskoczyć różową spełniajac jej fantazje, jednakże nie wiem jak umiejętnie ze tak powiem przywiązać ją do łóżka. Nie ma ono ramy ani nic, więc wymyśliłem tak - że dwie liny obwiąże wokół łóżka, jedną na górze drugą na dole - a ręce i nogi przymocuje do niej opaskami zaciskowymi (potocznie zwanymi trytytkami), jednakże mam obawy że będzie to sprawiało ból. W ogóle dobrze kombinuje czy nie za bardzo? Na zestaw do Bondage za 200 złotych troszkę szkoda mi pieniędzy, wolałbym zainwestować je w coś innego. Zdjęcie poglądowe jeśli uda się je wstawić powinno tutaj być. Proszę o jedynie normalne odpowiedzi, wcześniej zostało mi poradzone tutaj żeby nie kombinować z zestawami tylko właśnie kupić liny. Niedojrzałych proszę o nieodpowiadanie, szanujmy czas. Jak zrobić żeby nie sprawiało to bólu? Jakieś frotki? Może w ogóle macie inny pomysł?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ecbd19f7bdff000a931c71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#seks #rozowepaski #bdsm #bondage
...

źródło: comment_1642930372q32UW2ciVuOWlKw0LCr4DA.jpg

Pobierz
  • 60
AgresywnyGórnik: Milion odpowiedzi i żadna sensowna. Są w sprzedaży pasy krępujące montowane pod materac dedykowane do zabaw BDSM, mozna dowoli zmieniac ich naprężenie jak i obwod przy nadgarstkach i stopach. I taka impreza w zależności od jakosci wykonania 40-150zl. Znajdziesz nawet na allegro. Sama mam w mieszkaniu taki produkt i bardzo sobie chwale, pomysł z trytytkami czy sznurami zeglarskimi (xD) uważam za absurdalny i wskazujacy niezrozumienie kultury bdsm. Nie chodzi o
OP: @janeeyrie: Właśnie takie coś było by najlepsze, tylko boje się nad wytrzymałością, bo produkt albo nie ma opinii albo ma kiepskie. A to o czym mówisz, tego nie widziałem na oczy a wydaje się najlepsze, widziałem podobne ale na krzyż jakby. Masz może konkretny produkt? Dziękuje z góry.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:
Stary, trytytki to zły pomysł.
Gotowe zestawy (pic rel) to badziew (leży u mnie kilka nawet nie rozpakowanych).

Jeśli zależy ci tylko na przywiązaniu do łóżka i nie ogarniasz liny, nie widzisz różnicy między shibari i kinbaku, a hishi karada to dla ciebie nazwa potrawy to odpuść.

Weźcie jakieś stare pończochy czy rajty i zwiąż ręce i nogi ze sobą. Na początek to i tak różnica, a kto wie czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mierzysz szerokość i wysokość łóżka i kupujesz 2 odcinki liny w castoramie. Długość linki musi wynosić: szerokość + 2x wysokość + jakieś pół metra. Line przeciągasz pod łóżkiem i przywiązujesz jej ręce nogi na samozaciskajace się pętle, w usta wkładasz jej knebel, a następnie dzwonisz po kumpli i...

@AnonimoweMirkoWyznania: czemu jak widze takie posty to mam wrażenie, że wcale nie chodzi Ci o rsde tylko chcesz sie pochwalić, że Twoja laska lubi BDSM?
My sie bawimy w shibari i #!$%@? w necie jest tyle informacji na ten temet oraz bdsm, ze nie trzeba o nic pytac, wystarczy wpisać w google.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ze swoją używam tego właśnie zestawu do bondage za 200zł i nie żałuję tego zakupu. Bardzo łatwo go zamontować, partnerkę nic nie boli w trakcie, wygląda ładnie. Nie żałuj kasy na takie rzeczy, kupisz jedno i wystarczy Ci do końca życia. Fajnie się reguluje i w ogóle użytkuje, no spełnia swoją funkcję w 100%, polecam cieplutko.