Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taki paradoks w relacjach damsko-męskich, że dopiero jakoś po 25 r.ż. zacząłem nabierać ogłady w kontaktach. Poza studiami, pracą i ogólnie dorosłym życiem gdzie byłem wystawiany na stresowe sytuację to po prostu sam zacząłem się męczyć sam ze sobą, tym że tak wiele rzeczy dzieje się w mojej głowie ale tylko tam zostaje. Zawsze byłem osobą, która sporo analizuje, tworzy sobie historie w głowie, gotowe teksty, sytuacje ale w rzeczywistości nie potrafiłem tego zrobić. Tak samo zawsze miałem przed snem gdzie wyobrażałem sobie wszystkie akcje ze sobą w roli głównej. W pewnym momencie pękłem bo już miałem tego dość. Mówię i robię to na co mam ochotę (z umiarem oczywiście) bo to jest mniej uciążliwe niż trzymanie to w sobie od tylu lat. Ale do czego zmierzam, wszystko okej, nabrałem śmiałości w kontaktach z kobietami ale nie ma gdzie ich poznać. Przez internet miałem zaledwie kilka spotkań ale nic z tego nie było. Jedynie to byłem zadowolony, że byłem pewny siebie jak nigdy i nie czułem żadnego stresu. Gdybym miał taki stan w młodości gdzie miałem mimowolnie milion sytuacji. Zawsze miałem problem gdy sam na sam znalazłem się z koleżanką, albo jakieś kolonie, wyjazdy integracyjne, moment gdzie wracasz sam z koleżanką ze szkoły i nie wiesz co mówić, jakieś pierwsze niewinne spacery albo spotkania gdzie nie wiedziałem jak to pociągnąć. Wszystko to zmarnowałem a teraz gdy jestem "normalny" to już za późno.

#przegryw #tfwnogf #zalesie #tinder #zwiazki #relacje ##!$%@? #blackpill #samotnosc #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ed5035f7bdff000a933152
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Taki paradoks w relacjach damsko-mę...

źródło: comment_16429431157boF3qt6PsSwvwltvF97Mg.jpg

Pobierz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nabrałem ogłady jak miałem tak z 20 lat, ale nie uważam, żeby u ciebie było za późno. Na pewno będzie to dla ciebie wymagające żeby poznać jakieś panny, kurde, dla mnie jest to już ciężkie poza netem! Ale jeśli będziesz aktywnie działać w necie oraz irl, to masz szansę na sukces. O twoja morda nie straszy innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mezomorfix: Wiesz co, masz sporo racji. Jednak jak sobie o tym pomyślę, to wszystkie moje relacje z kobietami, które nie skończyły się na tej imprezie co się zaczęły, albo ewentualnie następnego ranka to nawiązałem przez neta. W liceum byłem kukoldem i beciakiem, na studia na poszedłem i mimo dość udanego życia towarzyskiego, nie kręciły się w moim pobliżu laski, które mógłbym uznać na warte podrywu. Nie zmienia to faktu, że relacje