Wpis z mikrobloga

Mirki #zalesie :(
Trzy lata ciężkiej fizycznej pracy z nadgodzinami, czasem na dwa etaty, w różnych #januszex na obsłudze maszyn za najniższą krajową, udało mi się odłożyć 34 tysiące złotych. Zainwestowałem w giełdę i kryptowaluty na początku zeszłego roku, na razie jestem 30 tysięcy zł na minusie :/
Najgorsze, że żona o niczym nie wie. W przyszłym miesiącu ma zaplanowany poród, ona myśli, że normalnie mamy te pieniądze na koncie i będziemy mogli kupić jakiś duży rodzinny samochód i przeżyć dopóki ona nie wróci do pracy. Dwa lata temu wzięliśmy kredyt na mieszkanie, póki co rata wzrosła z 1400 zł na 2300 zł, kompletnie nie rozumiem skąd te wzrosty ale mam nadzieję, że wyżej już nie pójdzie. Ledwo nam wystarcza do pierwszego. Nie wiem co dalej będzie, nie wiem co robić :( Czy jest jakiś państwowy fundusz który mógłby nam pomóc, i czy da się to zrobić tak, żeby żona się nie dowiedziała? Wyznała mi jakiś czas temu, że myśli o tym, żeby wrócić do byłego, jeśli dowie się jak bardzo jestem na minusie na pewno ją stracę :(

Tutaj akcje, w komentarzu krypto

#zwiazki #gielda #kryptowaluty #harlekinydlawykopkow
LiveDieRepeat - Mirki #zalesie :(
Trzy lata ciężkiej fizycznej pracy z nadgodzinami,...

źródło: comment_1643089792kiqq4CbLxACytfszrtAWj0.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat: to bait, ale jeżeli ktoś by był w sytuacji że żona/dziewczyna grozi mu że odejdzie jeśli mu się noga powinie na giełdzie, to powinien to potraktować jako okazję nie zagrożenie i sam się ewakuować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
@LiveDieRepeat: niezły bajcik ale ma mój jeden z ulubionych elementów, czyli samochód. Dziecko się rodzi, nowy samochód. Nawet gdy ludzie żrom gruz. Klasyka. Najlepiej jakiś Ford S Max żeby raz w pierwszym roku przewieźć wanienkę na wakacje do Dębek, a później resztę roku powietrze. Może dziecko będzie miało w życiu mniej no ale przynajmniej samochód.
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś by był w sytuacji że żona/dziewczyna grozi mu że odejdzie jeśli mu się noga powinie na giełdzie, to powinien to potraktować jako okazję nie zagrożenie i sam się ewakuować


@heniek_8: i co, dziecko ma się wychowywać tylko z matką? Znam biologicznego ojca dziecka mojej żony, on na pewno się nim nie zajmie
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat: bait, nie bait nie wiem. Środki masz zawieszone i wisisz na haku. Jeśli nie prowadziłeś szaleńczej gry akcjami i nie kupowałeś/sprzedawałeś na chybił trafił i cały czas trzymasz pozycje to jest duża szansa że odbije. Ale nie za tydzień, może za rok, może za 2. Jeśli grasz na giełdzie to po pierwsze musisz liczyć się z tym że ma możesz zamrozić kapitał i musisz liczyć się z tym że możesz
  • Odpowiedz
Znam biologicznego ojca dziecka mojej żony, on na pewno się nim nie zajmie


@LiveDieRepeat: I nikt tego cudeńka nie wyłapał? Przecież to jest istna poezja.
Gratuluję wyobraźni. Kredyt na chatę, żona w ciąży z innym, zapakowany w krypto po kule. Wspaniały scenariusz milordzie :D
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat No lipa trochę, ale wszyscy stracili. Z rynku od Listopada wyparowało prawie 1.5 bln $. A ostatnie spadki mialy na celu dorżnąć resztki zakładów na kontach futures. W 2 doby zamknęli dziesiatki tysięcy dźwigni. Nie ruszaj tego co masz ale musisz czekac w Marcu Kwietniu będą zwyżki i wszystko wróci. Chyba, ze poszedłeś w jakieś niszowe shitcoiny które sie już nie podniosą
  • Odpowiedz