Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Trochę głupia sprawa, ale cały czas pierdzę. Dziennie dziesiątki razy i to bardzo często długie bąki kilkusekundowe. O ile jeszcze było to zabawne niedawno, tak zaczyna mnie a przede wszystkim różową irytować. Ogólnie bardzo często są one bezwonne, ale zawsze wyjątkowo długo, jakbym grał na trąbce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będę ukrywać, nie jestem królem zdrowego jedzenia. Odżywiam się różnie, a w weekendy nie za ciekawie, jem fast foody, chipsy, slodycze. Oprócz tego jem wszystko bardzo szybko i zachłannie. Pije też dużo coli zero i Muszynianki. Domyślam się, że to wszystko nie pomaga, ale też chyba nie dawałoby aż takich rezultatów.

Trochę jestem #hipochondryk dlatego najpierw wykop, potem lekarz. Może miał ktoś podobny problem i jakoś go zwalczył, typu probiotykami, espumisanem czy jakimiś konkretnymi badaniami?

#zdrowie #medycyna #choroby #jelita #kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 30
@30062018: Dietetyk, gastrolog i mnóstwo badan lekow- powodzenia xd
Ja jem codziennie rano na czczo kapustę kiszona. I nie mam wgl gazów.
Wystarczy zrobic taka terapie, zeby jeść na czczo i przed snem przez dwa tygodnie i mijają wszelkie dolegliwości z gazami. Nic tam się nie fermentuje, nie gazuje. Po terapii wystarczy codziennie rano zjesc dwie łyżki kapusty przed śniadaniem.
Ja osobiście nie mam tego problemu od około dwóch lat i