Wpis z mikrobloga

@blackmilk to nie jest głupota tylko nieświadomość. Możliwość wyboru pomiędzy ratami malejącymi a równymi też wprowadza tych ludzi w błędny tok myślenia (wybieram raty równe - moja rata się nie zmieni).

Mimo wszystko #!$%@? sytuacja, wszystko drożeje, zaraz pierwsza wypłata obcięta przez nowy ład a tu jeszcze jeb rata kredytu większa o paręset... nie dziwię się, że się chłop #!$%@?ł.
to nie jest głupota tylko nieświadomość. Możliwość wyboru pomiędzy ratami malejącymi a równymi też wprowadza tych ludzi w błędny tok myślenia (wybieram raty równe - moja rata się nie zmieni).


@witam12: tylko, że ten się wydaje rozumieć, że wzrost jego raty wziął się ze wzrostu stóp procentowych, tylko próbuje wciskać, że to pracownicy banku go oszukali. xD
@dran2: Jak ma się udać, jak Ci ludzie podpisali, że rozumieją ryzyko zmiany oprocentowania i przykładowe tabelki zmiany wysokości raty. Banki maja wszystko na papierze.


@Hutnik3: Frankowicze wypłakali jakieś programy przecież
Więcej nauki o cytoplaźmie w szkole i innych pierdołach o których nie ma się pojęcia po zaliczeniu testu. Naród ma być głupi. Niestety


@Xtreme2007: Co Ci da nauka o ratach w banku, skoro ludziom przy braniu kredytu w banku wyjaśnia się ryzyko, a kredytobiorcy chyba nawet jakieś kwity na tę okazję podpisują. Skoro dorośli ludzie mając wprost wyjaśnianie ryzyko, dalej je podejmują, to jest już ich wina i ich problem. A
@staryalejary11: alior super bank. Oprocentowanie oszczędności uzależnione od wibor 1M. No ale w taki sposób: było wibor -0.75%, a teraz po wzroście stóp jest wibor -2%. Robią co chcą.

@Vader-Poland

Stąd jestem zdziwiony, że inni są zdziwieni.


Bo oni nic nie kumają i tylko kiwali głową jak te pieski w autach jak im tłumaczyli.