Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki,

mam MacBooka Pro z 2016 roku. Klawiatura leciała już na serwis trzy razy (dwa razy w ramach roku gwarancji na nową część po wymianie przez serwis), a w tym tygodniu poleci raz jeszcze. Problem ten sam: zacinające się klawisze, „lepkie” klikanie oraz podwójny klik. Powoli nie mam już do tego siły. I tutaj pojawia się pytanie: czy mogę przez Apple starać się o wymianę na sprzęt pozbawiony wad? Cokolwiek, co sprawi, ze nie bede musiał gościć w serwisie raz w roku?

#macbook #serwis
  • 5
@jabadabatwojastara: A to nie jest tak, ze masz po prostu butterflya, który słynie z tego że jak wejdzie pod klawisz brud to się #!$%@?? Ogarnij sobie naprawę jeszcze raz i kup z Ali jakaś gumowa nakładkę na klawiaturę za grosze i będziesz miał spokój z tym
@CleMenS: Te nakładki potrafią się odciskiwać na ekranie, nie polecam.

@jabadabatwojastara: Masz najgorszą wersję klawiatury motylkowej albo klawiatura zewnętrzna albo sprzedawaj, innej opcji nie ma.

Ja mam ostatnią generację klawiatury motylkowej i o dziwo dwa lata i zero problemów ale dużo zmian wprowadzili. W twoim laptopie nie da się wymienić na najnowszą klawiaturę motylkową.