Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tego burmistrza. Jesteś sobie zarządca w niedużym mieście, z tego co się wypowiada to nie jest głupi. Chce sprowadzać firmy trnaposrtowe obniżając podatki, z reszta mając u siebie takiego producenta jak wielton jest to naturalny kierunek rozwoju. Rozumie swoją role jako burmistrza choć dobrze jakby się wypowiedział tutaj jakiś mieszkaniec Wielunia bo mogą to być tylko moje odczucia. Przychodzi taki najman z kontrowersyjna propozycja. Ściąga na ciebie uwagę całej polski- po ci to? Nie lepiej robić swoje? Może pod stołem mu coś najman zapłacił ale jakie to musiały być pieniądze być brać udział w takiej szopce. Może jest mu wstyd ze się zgodził i zamiast się przyznać to brnie w to dalej. No jednym zdaniem to X #!$%@? D.
#mmavip #wielun #kanalsportowy
  • 5
@kanciak12 "z tego co się wypowiada to nie jest głupi". W którym momencie? Dawno nie widziano takiego kretyna, przegonił prawdopodobnie naczelnego debila RP w polityce, tytana intelektu Suskiego. Kompromituje się każdym swoim zdaniem. Prezentacją sięga do wiejskiego wuja gawędziarza. Ale to nic nowego, miałem do czynienia z urzędami w całej Polsce bo robiliśmy im strony, to jakie asy tam siedzą to szkoda gadać...
@kanciak12: no przecież to bardzo dobry ruch, hala będzie użyta i jakieś pieniążki z tego, przyjedzie trochę osób na oglądanie i oczywiście będą musieli coś tam se zjeść i gdzieś spać więc zarobki dla lokalnych przedsiębiorców, ktoś tam usłyszy o tych obniżkach podatkowych i może założy jakiś januszpolbus, a za miesiąc nikt nie będzie o tym pamiętać
ciekawe też czy stanowski będzie ścigany za jawną próbe korupcji
@Proceder: miałem na myśli to jak rozumuje zarządzanie gmina czy tam powiatem. Że jego rola jest ułatwianie ludziom prowadzenia interesów których pośrednim beneficjentem są mieszkańcy Wielunia bo dzięki temu ma pieniądze np na infrastrukturę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kanciak12: Ogólnie to chłop rządzi miastem długo, bez jakiś większych skarg, widać zmiany, bardzo się zmienił Wieluń przez kilka ostatnich lat. Wybrany został bo mało kto chciał jego pisowskiego konkurenta, który obecnie zasiada w sejmie. Wydawać się może po jego wypowiedziach, że jest głupi, ale to przez jego upartość do bólu. Co się zadziało za kulisami i co go łączy z Najmanami? Nie wiem, ale sam jestem ciekaw.