Wpis z mikrobloga

Witam, jako że wiele razy spotykałem się tutaj ze stwierdzeniami, że blackpill jest twardo potwierdzony badaniami, czy ktoś mi może w końcu takie rzetelne badania pokazać?

Coś co by np potwierdzało że mając 170cm wzrostu nie da się ruchac. Albo ze jak nie ruchałem do 18rż to już its over

Cokolwiek co by potwierdzało w twardy sposob takie hardkorowe zalozenia BP. Tylko nie takie gówna że niższy 7 partnerek seksualnych a wyzszy 11 bo takie małe dysproporcje nijak się mają do teorii wg których wszystko dla chada nic dla przegrywa
#przegryw
  • 16
@Ignite: To dlaczego dlaczego posty że ktoś ma 170cm i rucha itd. są tu tak wyśmiewane, skoro przecież tu chodzi tylko o niższą szanse?

Skoro wg Blackpilla to całkowicie możliwe tylko po prostu mniej prawdopodobne.

Trafienie trójki w lotto to szansa 1,77% i znam sporo ludzi którzy z tak małą szansa trafili trójkę to czemu miałbym np nie znac nikogo kto ma 170 i ruchał?
Bo osoby podające takie argumenty twierdzą, że wygląd i wzrost nie ma znaczenia.


@Ignite: Szczerze to ja chyba nigdy nie spotkałem się z takim stwierdzeniem, że wygląd fizyczny nie ma znaczenia. Może jakiś promil odklejeńców tak mówi.

Raczej to przegrywy mają tendencje do mówienia że nie mają żadnych szans, co jest sprzeczne z logiką. Bo jak są brzydcy nadal maja, tyle że mniejsze niz chad
@cebularz_szkorbutnikowy: Pamiętaj, że tutaj zbierają się osoby skrajnie brzydkie. Prawdopodobieństwo, w przypadku takich osób, jest bardzo niskie, więc w uproszczeniu podaje się, że równa się zero. Jeżeli nie uda się znaleźć znajomych, dziewczyny w szkole, na studiach, to szansę na normakne życie jeszcze bardziej maleją.