Wpis z mikrobloga

#belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem

Obiecałam, że tym razem będzie moje zdjęcie - więc proszę. Tak wiem, że mój brzuch jest daleki od ideału i w ogóle to powinnam schudnąć i #grubasalert, więc wszystkim złośliwie komentującym dziękuję. ; )

Dzisiaj trening muay, jutro aerobik + planuję powrót truchtem jako początek biegania (do domu z budynku Studium Wychowania Fizycznego mam jakieś 15 minut szybkim marszem, zobaczymy jak pójdzie truchtem). Diety dzisiaj nie złamałam i nie zamierzam!

I Z KAŻDYM DNIEM JEST CORAZ BLIŻEJ BYCIA CHUDSZĄ, SPRAWNIEJSZĄ I SILNĄ!
b.....e - #belettetrenuje #muaythai #chudnijzwykopem #trenujzwykopem

Obiecałam, że t...

źródło: comment_AeDxSDFL3OGbZR0T4M9qekQEZ3W695VH.jpg

Pobierz
  • 31
Dzisiaj trening muay, jutro aerobik + planuję powrót truchtem jako początek biegania (do domu z budynku Studium Wychowania Fizycznego mam jakieś 15 minut szybkim marszem, zobaczymy jak pójdzie truchtem). Diety dzisiaj nie złamałam i nie zamierzam!


@belette: pociesze cie - jestem grubszy - @iniekcja to potwierdzi
@Nadrill: Dzięki :D

@nienawidzeludzi: nie. Dodawanie wpisów jest dla mnie motywacją, żeby się nie złamać, chociaż jak wielu pewnie napisze - w necie można poudawać. Ale ja nie udaję i kto był dzisiaj w ET na treningu wie, że i ja tam byłam. Jak Ci się nie podoba, to czarna lista stoi otworem. I nie szukam atencji poprzez plusy i "NIE JESTEŚ GRUBA", tylko motywuje mnie to do dalszej pracy
@nienawidzeludzi: po pierwsze, informacja z pierwszej ręki - mam chłopaka i to już jakiś czas.

Po drugie, nie wiem co Cię ugryzło, ale nie próbuję być na siłę śmieszna. Jeśli Ci się naprawdę nie podoba - nie musisz czytać. Nie mam zamiaru wdawać się w dalszą dyskusję, bo najwidoczniej nie dociera do Ciebie, że nie wszyscy szukają tu atencji i poprawienia swojej samooceny - na co dzień poprawia mi ją chłopak.