Wpis z mikrobloga

@sargento miałem bidony Kellys za 15 zł przez 3 czy 4 sezony. Tymi mogłem rzucać, nie trafiłem kilka razy do koszyka xD i nic im nie było poza zarysowaniami.

Wolę zapytać żeby potem się nie zdziwić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vlodek2532: Cześć Mireczku. Mam dokładnie takie bidony, z tym, że z dodatkową osłoną ustnika. Rysują się niemal od patrzenia, ale poza tym złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Woda z nich nie smakuje plastikiem, a to, że są cienkie i miękkie to dla mnie zaleta - możesz je bez wysiłku ścisnąć podczas picia. Upadały mi nie raz i poza rysami nie było innych uszkodzeń.
mroczne_knowania - @vlodek2532: Cześć Mireczku. Mam dokładnie takie bidony, z tym, że...

źródło: comment_16434489386OwiQ1PEXWX3wytNNt7wPp.jpg

Pobierz
@vlodek2532: Podzielam opinię @mroczne_knowania , również mogę polecić w sumie poza tym że się łatwo rysują to nie ma się do czego przyczepić. Bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ustnik 2 częściowy bez problemu można rozłożyć 1 ruchem ale najważniejsze że nie ma żadnych posmaków plastiku, nie śmierdzą no i są bardzo szczelne. Tak wygląda po roku w metalowym koszyku i paru spotkaniach z chodnikiem:
k.....t - @vlodek2532: Podzielam opinię @mroczne_knowania , również mogę polecić w su...

źródło: comment_1643453594c1LkeXUXfzC6vh8B8lQZwD.jpg

Pobierz