Wpis z mikrobloga

@FantaZy: to wiadomix, polskie "kurorty" nad Bałtykiem nie mają startu do czegokolwiek nad Adriatykiem. Byłem kiedyś w małej miejscowości Zaboric i było totalnie w pytę, a to po prostu mała wioska w pobliżu Szybenika. Szkoda tylko, że ode mnie z Piły, to i tak wielka wyprawa, nawet po to, by do Krakowa na rzeczony pociąg dojechać. Pobyt w Chorwacji w ogóle jest najlepszy, jak masz samochód ze sobą, jest tyle fantastycznych
@FantaZy: Poza wymienionym strachem przed lataniem jeszcze masz tych, którym zależy na obniżaniu śladu węglowego (choć Ryan ma stosunkowo niski na pasażera); tych, dla których podróż koleją sama w sobie jest przygodą (na zachodzie jest całe pokolenie Interrailu, które młodość spędziło w tanich pociągach); albo tych, którzy nie chcą się babrać z Ryanairem (drogi bagaż, cały security theatre związany z lataniem, średnia wygoda choć na krótkim dystansie) czy nie chcą podróżować
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pogop: xDDDDD

1) nie ma czegoś takiego jak urząd dozoru kolejowego

2) otwarty dostęp nie oznacza że pociąg pojedzie. W ostatnich latach wielu przewoźników dostało otwarty dostęp do infrastruktury, były w słup na zapowiedzi pociągu do Austrii Pragi i Wiednia A POJECHAŁO CAŁE 0 POCIĄGÓW.

Więc nie nakręcajcie się tak, bo żadnego pociągu nie będzie.
@pogop: Też tam byłem i w życiu bym nie chciał jechać nad bałtyk jak mam taką zajebistą miejscówkę. Największy plus jest taki, że w odległości 1-2km masz zarówno mega kurorty i kameralne miejscówki (Ul. Podsolarsko w Brodaricy/Szybeniku). Minus jest taki, że zamiast p0laków masz niemc0w, którzy zachowują się tak jak polacy nad polskim morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minus jest taki, że zamiast p0laków masz niemc0w, którzy zachowują się tak jak polacy nad polskim morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LSkiper: u nas tez jest pelno niemcow, a stezenie rosnie im blizej swinoujscia jestes ( ͡° ͜ʖ ͡°)