Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zioom: No tak, wcześniej widać, że nie było przejścia, a ten #!$%@? wielki chodnik po prawo to wziął i urósł w noc xD
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: łatwiej włączyć się do ruchu niż wyjeżdżać tyłem na rozpędzone auto na Grunwaldzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to oni zrobią wszystko żeby obrzydzić ludziom jazdę samochodem. Szkoda że w urzędzie miejskim połowa urzędników była spóźniona do pracy w piątek, bo stali w korku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hu-nows: mieszkałem w mieście więc wiem to i owo, życie bez samochodu jak musisz ogarniać coś więcej niż tylko tramsport soebie do kina knajpy czy studia/pracka to udręka, chociaż i w tych wypadkach też bywa ciężko. Komunikacja miejska jest faktyczną alternetywą tylko jak masz mieszkanie w dobrej lokalizacji przy głównym trakcie lub centrum czyli na ogół bardzo drogie miejscówki, przy czym miejscówki poza centrum w dobrej lokalce już są na minus
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: Dobrze że #!$%@? te miejsca bo są one niebezpieczne. Wyjeżdżasz to #!$%@? widzisz i musisz liczyć na ludzi którzy jadą tym pasem żeby ciebie zobaczyli. W Gdyni jest tak samo na Władysława IV no i nie powiem że fajnie się jedzie ciągle patrząc czy jakiś debil nie wyskoczy zaraz.
A drzewa pewnie wstawili bo lepiej wygląda niż kolejne słupki.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg:

Badyle uschną po paru latach, a za pieniądze podatnika zasadzi się nowe.

1. ziemia jest zasolona od psich szczochów
2. powietrze jest suche, zapylone i pełne toksyn z spalania
3. ten kawałek ziemi jest zbyt mały aby mógł przyjąć i zatrzymać wystarczającą ilość wody z opadów
4. przy kiepskim mikroklimacie w lecie jest nonstop bezpośrednie słońce i upał, a w zimie mroźne przeciągi

Wiem od kolegi co ma kolege co
  • Odpowiedz