Wpis z mikrobloga

@europa: jeśli to nie żart ( ͡° ͜ʖ ͡°) to proszę cię. Jakie kultowe sceny możesz z niego wymienić które by się z nim kojarzyły? To był fajny eksperyment filmy w pierwszej osobie ale sam był raczej średni.
@TenXen47: aha nie wiedziałem że liczymy tylko jakościowo a nie ilościowo. Bo jeśli chodzi o ilość scen akcji to HH bije wszystkie na głowę a jakość to już jest kwestia gustu.
@europa: no to ja właśnie mówię o jakości. Sceny z filmów przechodzą do historii bo albo są bardzo dobre albo bardzo słabe. Chyba sam się zgodzisz że w przypadku t2 przeszły z pierwszego powodu. Dla mnie jest on najlepszym filmem akcji właśnie dlatego że żaden inny nie ma aż tylu kultowych czy wręcz legendarnych scen i motywów. Piszechże hh ma tyle scen, ale które i ile przeszło do popkultury i są
@TenXen47: no nie wiem jak by tak liczyć to znam kilka innych bardziej memicznych filmów jak Star Wars I, III, LOTR. A memów z T2 jakoś tak dużo nie ma. HH oceniłem ilościowo nie jakościowo, nie mieszajmy dwóch różnych systemów ocen
@Lohengrin: nie wyczuwasz ironii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej też jest to jakiś wyznacznik pamiętnych i rozpoznawalnych scen oraz tego jak film zapisał się w kulturze masowej. Wszystko zależy jakimi kategoriami ważymy sztukę filmową