Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie ta Julkowa odmiana Marketingu jest po prostu żenująca? XD I nie odnoszę się teraz stricte do Real Time Marketing i akcji z Matą (choć niektóre posty to mega żenua), ale ogółu. Skąd teraz taka nowomoda?

Wszystko wygląda, jakby to tworzyła jakaś 19 letnia Julka na stażu, albo (co gorsza) "fajnopolacy" po 30, którzy wybrali nam "Śpiulkolot" jako MŁODZIEŻOWE słowo roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że spokojnie więcej niż 50 % tych akcji odnoszących się do obecnych sytuacji to po prostu #cringe

Czuję wstyd za ludzi, kiedy czytam te wszystkie fajnoposty w mediach społecznościowych .Często portale HRowych publikują coś w stylu "Yo ziomale z IT, wskakuje pracóweczka dla was, obczajcie to". Powiedzcie że jestem sztywny, ale strzelam wtedy facepalma i wypuszczam mocno powietrze nosem.

Istnieje naprawdę wiele sposobów na to, by przekazać fajne treści, śmieszne treści, angażujące treści i nie musi to być post, po którym zastanawiasz się, czy napisała go cukierkowa nastolatka, czy jakiś kolorowy 30 latek w koszulce "Forever Young".

#marketing #marketinginternetowy #reklama #julka #programista15k #bekaztwitterowychjulek #reklamakreatywna #contentmarketing #facebook #bekazpodludzi #mata
S.....y - Czy tylko dla mnie ta Julkowa odmiana Marketingu jest po prostu żenująca? X...

źródło: comment_1643546290tw0pWZnjy60PGW9Zg1Jb1Z.jpg

Pobierz
  • 3