Wpis z mikrobloga

jak tak sobie patrze z boku to #przegryw to jest chyba najbardziej toksyczna, depresyjna i ciagnaca w dol grupa spoleczna jaka spotkalam w zyciu xD to jest az niesamowite jak wy sie nawzajem wprowadzacie jeszcze glebiej w stan beznadziei, over dla chlopa to nie brzydka morda tylko znalezienie tego tagu i wciagniecie sie w ten wir gowna, ktory sie tu uskutecznia xDD #gownowpis #oswiadczenie
  • 99
@Grzibb: To raczej zadawanie pytań w poszukiwaniu sensu (który owszem zdaje się nie istnieć), czy to cokolwiek złego?
Zresztą zakładam, że twoim zdaniem jakiś sens i sposób na jego osiągnięcie istnieje, więc proszę, podziel się nim z nami i będzie po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntemuralePrzegrywitatis: jasne, nigdzie nie napisalam, ze nie macie innych problemow poza wygladem, bo troche odbiegamy od tego o co w ogole mi chodzilo na poczatku - ja tylko twierdze, ze jestescie toksyczni bo siedzicie w gownie i blokujecie innym chetnym przegrywom samorozwoj jak juz chca cos zrobic xD nakrecacie sie nawzajem zamiast wspierac
@Grzibb: Życie i tak nie ma żadnego sensu, boga nie ma, po śmierci jest nic i jesteśmy kosmicznym pyłem, więc co za różnica. Zalecam zamiast zbędnego wysiłku skracać cierpienia, ja osobiście mam nadzieję na możliwie jak nawczesniejszą śmierć, ale jak ktoś chce uprawiać cope i się oszukiwać to proszę bardzo.
@AnimusAeger999: otoz tez nie widze, jestem w trakcie poszukiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta nawet jakbym miala jakis to nie mialoby sensu dzielenie sie nim, bo uwazam ze to mocno indywidualna kwestia xD ale to, ze nie widze sensu w zyciu nie znaczy, ze bede stac w miejscu i sie uzalac nad soba bo "nigdy nie bede milionerka" czy tam jakis inny argument
@AntemuralePrzegrywitatis: i znow potwierdzasz to co napisalam xD depresja i ciagniecie w dol i to toksyczne "jak chcesz copowac to prosze bardzo" xDD wszyscy emanujecie taka beznadzieja, wiec kazdy kto ma jakies watpliwosci i zacznie to czytac to naturalnie da sie w to wciagnac i wtedy dopiero jest over dla chlopa
@Grzibb:

ze bede stac w miejscu i sie uzalac nad soba bo "nigdy nie bede milionerka" czy tam jakis inny argument


Tylko że różnica między nie byciem milionerem, a "jakimś innym argumentem", przykładowo "nie byciem nigdy kochanym, pożądanym, bycie wiecznie samotnym i zmagającym się z postępującą degradacją fizyczną i psychiczną wynikającą z braku możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb biologicznych i społecznych" jest potworna.
Samo to, że w ogóle użyłaś takiego porównania w
Gdybyś się znalazła w moim miejscu


@AntemuralePrzegrywitatis: czemu zawsze zakladacie, ze "normiki", a julki to juz w ogole, maja zycie uslane rozami xD tak sie sklada, ze sama pochodze z patologicznej rodziny, wiec niestety wiem co nieco o #!$%@? sytuacji i mowiac #!$%@? sytuacja nie mam na mysli tego, ze dostalam iphone 13 a nie 13 pro xD kto wie, moze mamy wspolne doswiadczenia ¯\_(ツ)_/¯ wiem, ze jako chlopy mimo wszystko
@Grzibb: Co by nie było to jesteś kobietą więc grasz na super easy mode w porównaniu do mnie i wielu kolegów z tagu, nawet pomimo takich doświadczeń. Ja swoje zrobiłem, starałem się bardzo mocno jakieś 8 lat z różnym skutkiem, ostatecznie #!$%@?ło się totalnie i starczy. Co jeszcze mam zrobić, nie ma już nic co mógłbym zrobić.
przykładowo "nie byciem nigdy kochanym, pożądanym, bycie wiecznie samotnym i zmagającym się z postępującą degradacją fizyczną i psychiczną wynikającą z braku możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb biologicznych i społecznych" jest potworna.


@AnimusAeger999: to sa wasze zalozenia, ze tak bedzie, a bedzie tak na 100 jesli bedziecie sluchac zjebow z tagu i nie ruszycie dupska xD ofc ruszenie dupska nie zawsze sie udaje, ale chyba lepiej sprawdzic niz nie ¯\_(ツ)_/¯ zawsze mozna tez
@Grzibb:

zawsze mozna tez poprawic inne aspekty zycia, chociazby zawalczyc u psychiatry i miec troche serotoniny w mozgu


No a jeśli psychiatra nic nie da? Powtórzę się:

Właśnie problem w tym, że wcale nie zawsze - ogarniasz naukę, pracę, aktywność fizyczną, terapię, ogólnie dbasz o siebie jak tylko jesteś w stanie - a w życiu dalej #!$%@?, do tego energii, potencjału i nadziei ubywa wraz z wiekiem. Co niby jeszcze można
@Grzibb:

to sa wasze zalozenia, ze tak bedzie


No i jak już mówiłem, to nie są założenia wzięte znikąd, trzeba mieć coś nie tak z głową żeby robiąc cały czas to samo bez żadnych efektów, nie stracić do tego motywacji
OVER DLA CHLOPA co z tego ze pelno brzydali normalnie ma zwiazki, latwiej sie wkrecic w te bajeczki o chadach i copowaniu i usprawiedliwiac swoja sytuacje i obwiniac wszystkich dookola xD


@Grzibb: Coraz więcej osób jednak nikogo nie ma - tak statystycznie patrząc. Cześć osób jest w związkach bez seksu. Masz naprawdę małą szansę na sensowną relację jako facet. Właśnie na tagu przegryw spoko jest brak odklejenia od rzeczywistości które prezentują