Wpis z mikrobloga

jak tak sobie patrze z boku to #przegryw to jest chyba najbardziej toksyczna, depresyjna i ciagnaca w dol grupa spoleczna jaka spotkalam w zyciu xD to jest az niesamowite jak wy sie nawzajem wprowadzacie jeszcze glebiej w stan beznadziei, over dla chlopa to nie brzydka morda tylko znalezienie tego tagu i wciagniecie sie w ten wir gowna, ktory sie tu uskutecznia xDD #gownowpis #oswiadczenie
  • 99
@Grzibb:

no a jesli da?


To fajnie, ale jeśli czyimś problemem jest "jedynie" samotność jako taka czy brak seksu (a zdaje się tak to wygląda u znacznej większości tagu), to sam odradzałbym wizytę u psychiatry - to po prostu problem spoza jego kompetencji, a branie psychotropów w dłuższej mecie prawie na pewno bardziej zaszkodzi niż pomoże.

I dla jasności: ogólnie uważam, że na tagu jak najbardziej można zaobserwować toksyczne zachowania, natomiast
@Grzibb no bo tutaj nie chcą sobie pomóc nawzajem, dawać rad, żeby wyjść z tego stanu tylko się licytują kto ma gorzej i kto większy przegryw
tutaj nie chcą sobie pomóc nawzajem, dawać rad, żeby wyjść z tego stanu tylko się licytują kto ma gorzej


@plazma: Jeżeli ja jestem rolnikiem, a ty np. byłbyś ogrodnikiem to myślisz, że we dwójkę dalibyśmy radę zbudować komputer kwantowy? Ciężko żeby osoby bez związków w większości czy dyplomu terapeuty dawały sobie rady jak fixować swoje życie. Szczególnie, że większość z nich nie potrafi naprawić swojego. Niemniej wymiana doświadczeń też ma charakter
@CyfrowyD no nie ma ćwiczeń na zwiększenie wzrostu ale są ćwiczenia na zaakceptowanie tego, nie tylko Ty masz poniżej 180cm wzrostu tylko większość mężczyzn podejrzewam. Ale tylko wy macie z tym problem, naczytacie się jakichś blackpillow, dziewczyn szukacie na jakichś portalach i apkach do tego nie przeznaczonych. Że wsi szybko się nie wyjedzie to przyznam, ale możnaby tam znaleźć coś ciekawego do roboty, nauki, żeby szybciej się stamtąd wyrwać. A co do
tylko wy macie z tym problem


@plazma: Wiesz to nie jest do końca tak, że np. ja przychodzę na tag przegryw i wyzywam ludzi, że są niscy. To raczej jest tak, że oni odbijają się od wymagań kobiet. Gdyby kobiety akceptowały takich ludzi to nie byłby problem tak naprawdę. Dostają informację zwrotną z którą nie mają co zrobić, bo nie urosną.

dziewczyn szukacie na jakichś portalach i apkach do tego nie
  • 0
@CyfrowyD: laski mają łatwiej, to prawda, ale i OP miał rację z tym, że przegrywy pogrążają się tylko nawzajem w swoim marazmie zamiast próbować coś poprawić - a jak ktoś przyjdzie i powie, że coś poprawił, to mu reszta powie że tak naprawdę nigdy nie był przegrywem XD logika jak słynne "to nie był prawdziwy komunizm"
Myślałem, że wtedy była przyjaźniejsza atmosfera xD


@szymon465: Jak zakładałam konto sześć lat temu, to faktycznie była. Nawet wrzucałam wpisy otagowane #przegryw, bo miałam wtedy słabszy okres w życiu i nikt mi nie pisał, żebym spadała i że kobiety nie mogą być przegrywami, była o wiele lepsza atmosfera. A potem wraz z rozwojem popularności patostrimów zaczęły się tu zlatywać różne trolle i przegrywy, no i w ten sposób wykop przekształcił