Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki!
Piszę w dość nietypowej sprawie.
Rysuję od kiedy pamiętam. Jakiś czas temu nawet udało mi się spełnić jedno ze swoich marzeń i podjąłem pracę w studiu tatuażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety z prawdziwym rysunkiem niewiele mam wspólnego, ponieważ jestem samoukiem i nigdy nie chodziłem do żadnego plastyka, na żadne kursy i nie ukończyłem żadnego ASP. Z biegiem czasu podczas projektowania i rysowania odkryłem, ze jednak mam spore braki i przydałoby się to nadrobić. Niestety pracuję obecnie na dwa etaty i 3 zmiany dlatego mam dość cieżko wybrać się na jakikolwiek zorganizowany kurs.
Przechodząc do sedna. Poszukuję jakiegoś nauczyciela/mentora, który byłby w stanie jakkolwiek wygospodarować dla mnie czas i jakoś mnie poprowadzić w dalszym rozwoju. Mozemy spróbować zarówno online lub jeśli to możliwe osobiście. Bardzo chciałbym rozwijać się dalej pod okiem prawdziwego profesjonalisty stąd ten apel. Oczywiście doskonale wiem jak cenny jest nasz czas, wiec nie widzę problemu żeby zapłacić komuś za poświęcone dla mnie godziny. Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany to poproszę o wiadomość!
Ciekawskim podsyłam link do ig: https://www.instagram.com/el_tomabe/
Z góry dzięki!
Miłego wieczoru!

#rysujzwykopem #rysunek #sztuka #tatuaze #pytanie
  • 4
U mnie to było mieszane. Zarówno zaczynałem praktykować na skórkach jak i na znajomych. Tatuowanie na skórce to całkowicie inna sprawa niż tatuowanie człowieka. Nie możesz sobie odwracać powierzchni, na której pracujesz oraz nie masz praktycznie miejsc prostych jak stół