Wpis z mikrobloga

@Oskaros: fura bita z USA(widać wersja stanowa - pomarańczowe kierunki), w wersji eu nie widać kierunków z przodu. Do tego jakżeby mogli ominąć szopkę w salonie MB związaną z obiorą. Z salonem merola mają deal, więcj jakby to był salon PL to by był odbiór. A jest kupiony od handlarza z Mielca.
@zobajakafranca: No ale co z tego? Wszystko zależy jak był uszkodzony - a mógł być jedynie powierzchownie. Friz też rozbił auto, naprawił i jeździł. Bedoes #!$%@?ł fest range swojego, nawet kurtyny polecialy - naprawil i jezdzil o nitro nie wspominam, a gola mial bitego mustanga. To jedynie polaczki z lat 90 maja jakas #!$%@? logike ze auto uszkodzone jest gorsze - wszystko zalezy jak bylo bite, jak zostalo naprawione. W wiekszosci
@RafDan: nie mówię że to coś złego. Czy był zarysowany błotnik czy złożony z 4rech innych, gówno mnie to obchodzi. Tylko importerzy raczej nie ciągną aut zza oceanu po lekkiej stłuczce bo jest to nieopłacalne, szczególnie przy nowych autach.
@zobajakafranca: Ale ona sobie sama mogła wylicytować, ściągnąć i naprawić. Nikt nie mówi że kupiła z komisu od handlarza. Sama powiedziała że się zastanawiała nad tymi fotelami, więc pewnie rozmyślali czy wchodzić w daną aukcję.
@RafDan: ale tu nie chodzi ze bite to zle typie. Chodzi o to ze ona pieprzy jak to zdecydowała się na czerwone skory itp jakby sama tego chciała i miala możliwość konfiguracji samochodu.
@bialy124: Przecież typie na aukcji w USA widzisz wyposażenie i auta, więc mogła się zdecydować licytować z takimi fotelami lub czekać/wybrać bez takich xD Albo nawet kupić i zmienić co to za problem xD Weź się jeszcze przyczep że do linii nie parkuje :D
@bialy124: Ale jedno nie wyklucza drugiego. Na pewno przedstawili jej kilka modeli, zapewne miały różne wyposażenia i zdecydowała się na ten. Przecież nie o kasę chodziło, i tak jak powiedziałem, fotele zawsze możesz wymienić. Więc co to za argument xD
@bialy124: nadal ciekawe, ze najbogatsza influencerka w PL zamiast wpasc do salonu i skonfigurowac wymarzonego G Wagona to czeka pol roku na naprawianego Mercedesa z USA i ciagle powtarza ze 'jeszcze nie czas na G klasę', chyba jednak nie jest tak kolorowo z kasa jak w kupionych artykulach z Forbesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IIIlIII: @zobajakafranca Chyba jest on jednak z salonu, w momencie gdy rozmawia z ekipą to Tromba powiedział, że Bartek się wygadał jaki Wera będzie mieć samochód, jak on odbierał swój samochód z salonu. Ten Bartek o ile się nie mylę to pracownik salonu Mercedesa
@Milnowiii: No właśnie nie jest, ma chociażby reflektory z wersji USA. Z reszta nie oszukujmy się, gdyby był z salonu to by był film z odbioru, a potem film z oklejenia. Łatwe pieniądze :) Ale nie przyzna się ze odebrała auto z warsztatu po naprawach. Nie przystoi :D
@IIIlIII: Raczej myślę, że Wera pomimo bycia 'specyficznie inteligentną", to w biznesy nawet umie i inwestuje kasę. Nie wydaje mi się, żeby ona jakoś mocno przewalała kasę. Dobrze wie, że jak teraz w coś włoży, to za kilka lat sobie kupi z obrotu pieniędzmi.