Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest dokładnie 60 lat od kiedy pierwsze składy en 57 wyjechały na polskie tory
Tyle lat minęło a one dalej wożą ludzi
Życzę wszelkim pojazdom takiej trwałości i ponadczasowosci
Nie może zabraknąć klasyka
Tyktyktyktyk
- Gotów!
BEEEEEEEEEEEE
Psssssssss
ŁUUP.
uuuuuUUUUUUUÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
#en57 #heheszki #humorobrazkowy #kolej #byloaledobre #kibel #pociagi
Pobierz elektryczny_mariusz - Dzisiaj jest dokładnie 60 lat od kiedy pierwsze składy en 57 wy...
źródło: comment_1643805019TpYHHcUeLXR0mXh15y2TGj.jpg
  • 51
w takim stanie? :o


@smieszny: w okolicy Warszawy wyremontowane. W okolicy trójmiasta chyba masa w tania nadającym się do remontu.

Tak jak teraz przemyślałem, to KM ma już nowsze pociągi, ale one mają przedział bagażowy w środku, a nie na końcu. Da się tam wsadzić kilka rowerów, ale przy większej ilości robi się problem z przejściem (czyli w każdy ładny weekend). A przygody z Elfem to były w pociągu IC.
@Bagiezta88 dokładnie, zawsze jak mi przyszło jechać en57 z rowerem, to musiałem się przeciskać przez te zapijaczone mordy, nie umiejące wytrzymać pół godziny bez szluga, a później siedzieć tam oddychać tym smrodem. Bo strach zostawić tam rower, bo zaraz pewnie by któryś menel by wykręcił siodełko, żeby mieć na kolejne 4 Harnasie na wieczór xD
wykręca mnie na samo wspomnienie. Mam nadzieje, że to już nigdzie nie jeździ...


@smieszny: jak to nie jedździ? Możesz się np. przejechać Warszawa-Łódź, i to dwa złote taniej niż IC. Dwa razy w zeszłym roku tak jechałem.