Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: składałeś kilkugodzinne zeznania w sprawie tego, że nie założyłeś maski? Czy napisałeś 13 stron i przesłałeś to na policję? W każdym wypadku, to nie jest normalne zachowanie, jeśli do wyboru było abyś założył na chwilę tę maskę.

Jeśli faktycznie tyle zeznawałeś/pisałeś, to polecam wizytę u psychiatry, bo wygląda to na syndrom pieniacza (tak, jest taka jednostka chorobowa). Mówię poważnie, bo to bardzo szkodliwe dla człowieka, który bez leczenia stacza się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie jestem ekspertem ale akcja miała miejsce 21 grudnia 2021 roku. W tym momencie ten obowiązek o noszeniu maseczki nie był już wpisany do ustawy?

@mlodyernest:

Nawet jeśli był to OP pił kawę na stacji benzynowej.
Wołaj jakie będzie rozstrzygnięcie, bo wbrew pozorom możesz się nim zdziwić, a znając życie już się tym nie pochwalisz wówczas xD


@Bover: Przy prawidłowo zastosowanych przepisach rozstrzygnięcie może być tylko jedno.
@onmatopeja: #!$%@?, to jest dramat, że sądy muszą się takimi gównami zajmować.

Znaczy, dobrze, że nie przyjąłeś tego mandatu, ale w ogóle do tej sytuacji nie powinno dojść xD Kpina, że policja o takie gówno się czepia. Mi też chcieli #!$%@?ć, też na stacji i to na otwartej przestrzeni, ale odpuścili sobie w końcu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@onmatopeja: nie wiem o co chodziło w tym piśmie, ale zgodnie z kpk (stosuje się do wykroczeń) nie można zastąpić wyjaśnień (ty) i zeznań (świadkowie) treścią pism, stąd mogłeś nawet na 500 stron napisać pismo takie zeznania są traktowane jako pismo strony i jej pobożne widzimisię
oni to klepią z automatu, nikt pewnie nawet twojego wywodu na 13 stron nie przeczytał, jak z każdym mandatem w wyroku nakazowym. Odwołuj się i jedziesz z kurtyzanami wyżej.


@SpasticInk: ale jak kto, przecież wykopowi prawnicy mówili, że sądy z automatu takie sprawy odrzucają, psiarskie się kompromitują, to suweren ma rację, co tu jest nie tak?

Ps. wiesz, że linkujesz do strony, która oszukuje ludzi, podrabiając swoją stronę, tak by to