Wpis z mikrobloga

@volver021: nieraz jak stara wracała z wywiadówki lub coś ją podjarało to rzucała we mnie czym jej w rece wpadło, raz nawet szczeblem z drewnianej drabiny tak ze wystający gwóźdź uczepil sie skóry i wdalo sie zakażenie xD

@Fucktyczniee: jak dzieci nie maja apetytu to trzeba im pomóc np kablem od Prodiza lub bardziej cywilizowanie kijem od szczotki.
Tak przynajmniej pamietam z dzieciństwa, ohydne żarcie, awantury przy obiedzie, gorzkie łzy,
@Fucktyczniee: mimo wszystko po stokroc wolalabym pierogi i nalesniki w rozych ksztaltach, niz tak jak u mnie wciskanie na sile jedzenia, ale doslownie na sile, bywalo ze rzygalam na stol, musiałam jesc rzygi z jedzeniem. zaburzenia odzywiania here wciaz, nie ma nic gorszego niz wciskanie dzieciom jedzenia, zamiast zadbanie o ich zdrowie i poszukanie przyczyny. ale skoro my mlodzi zdajemy juz sobie z tego sprawe moze bedzie lepiej ;)
@Fucktyczniee: @nie_programista_20k: oczywiście, że nie ma, przecież sam to jeszcze mocno dzidziuś ;)
Odpowiem Ci, i reszcie dzieci, która Cię zaplusowala: dziecko nie chce jeść np obiadu bo słodycze są smaczniejsze, wolałoby dostać słodkość. Pomyślisz pewnie - hmm, zgodnieje to przyjdzie. Otóż różnie, ale jeśli głód dopadnie go np wieczorem przed spaniem albo co gorsza w nocy to nie pośpi ani dziecko, ani rodzice. Dzieci mają poukładany plan dnia, tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Puszkus: wciskanie dzieciakom żarcia przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Zawsze mnie to #!$%@?ło, że dorośli mogli nie lubić to tego, to owego. Ja natomiast musiałem jeść wszystko. Kilka razy nawet byłem zamknięty w pokoju na kilka h ze szklanką mleka, którego nienawidziłem. I teraz na sam zapach mleka, a zwłaszcza ciepłego dostaję torsji
@Sszymon: @ReinmarKrakau: Aha, atak personalny dwóch dorosłych mężczyzn na stronie z obrazkami. Jestem dzidziuś i powiem wam, że sam byłem w dzieciństwie niejadkiem i dopiero lekarz przegadał moim starym, że jestem zdrowy, po prostu nie potrzebuję aż tyle żarcia bo każdy ma inny metabolizm. Jeżeli nie jesteś głodny, to choćby Ci ktoś żarcie złotem posypał to tego nie #!$%@?. To tyle, dzidziuś idzie spać.