Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LSkiper Jest to bardzo trudny zawód ale żeby to zrozumieć musiałbyś chwile popracować.

@alvaroZcamaro: och no, bardzo trudny.
XD
Tokarz, frezer, spawacz, ślusarz, przedstawiciel handlowy, murarz, tynkarz, elektryk, hydraulik, glazurnik, malarz, stolarz, mechanik samochodowy, programista
To kilka zawodów, które przyszły mi do głowy, z których każdy jest trudniejszy niż kierowca, który sobie jedzie i to tyle.
@Shatter: skąd tyle goryczy w Tobie? Nie ma co generalizować że wszyscy kierowcy są brudnymi małpami za kółkiem bo to wyraz ignorancji. W zależności od specyfiki jest to obciążająca robota. Szanujmy się nawzajem bo inaczej to pozabijamy się zanim Stalino Putin to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T-mass: ale ja nic nie napisałem o brudnych małpach, tylko o tym, że praca jest prosta. Musisz zrobić tylko kurs na duży samochód i nim jeździć.
Trud tej pracy objawia się przede wszystkim wtedy, gdy jesteś alkoholikiem lub nie znasz języków
@Shatter: Masz rację, zapędziłem się. Moim zdaniem nie jest to taka prosta robota jaka wydaje się na pierwszy rzut oka. Miałem wuja co jeździł i zawsze przerażała mnie ta praca z jego opowieści. Nawiązując do całego tematu był to kulturalny facet bez nałogu. W każdej branży trafiają się ananasy dzięki którym można wyśmiać całą branżę.
@Shatter Nie masz pojęcia o czym piszesz ale jestem w stanie to zrozumieć bo też myślałem że to prosta praca do momentu aż sam przez jakiś czas jeździłem. Krótko to trwało ale był to najtrudniejszy zawód jaki wykonywałem a robiłem różne rzeczy za granicą i w budowlance. Jazda to akurat najprzyjemniejszy moment tej pracy a jest bardzo wiele innych trudności a szczególnie tryb życia bez łazienki i kuchni łącznie ze spaniem w