Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

te przywiozą ciebie,


@rozdartapyta: to sie odnosi do tego czy ty osobówką wrocisz sobie sam na spokojnie do domu czy przywioza ciebie w worku, jak cie #!$%@? jakis tir szeryf drogowy wyprzedzajac na czolowke albo blokujac 3 pasy, bo jemu przy takiej masie samochodu nic sie nie stanie kompletnie xd
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: zawsze mam bekę, jak mówią że to najtrudniejszy zawód świata, a siedzą 24h w ciepłym aucie i #!$%@?ą po autostradzie waląc konia a nie pomyślą o strażakach czy ratownictwie medycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: rejczel, kiedy #!$%@? 90km/h a tu zakręt i 30ton to nie Corsa B i nie wklei się w zakręt tylko prosto w las pojedzie. Już 3 takie przypadki znam, gdzie właśnie tak ludzie żywot skończyli, 2 ukraińców i 1 polak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LSkiper Jest to bardzo trudny zawód ale żeby to zrozumieć musiałbyś chwile popracować.

@alvaroZcamaro: och no, bardzo trudny.
XD
Tokarz, frezer, spawacz, ślusarz, przedstawiciel handlowy, murarz, tynkarz, elektryk, hydraulik, glazurnik, malarz, stolarz, mechanik samochodowy, programista
To kilka zawodów, które przyszły mi do głowy, z których każdy jest trudniejszy niż kierowca, który sobie jedzie i to tyle.
  • Odpowiedz
@Shatter: skąd tyle goryczy w Tobie? Nie ma co generalizować że wszyscy kierowcy są brudnymi małpami za kółkiem bo to wyraz ignorancji. W zależności od specyfiki jest to obciążająca robota. Szanujmy się nawzajem bo inaczej to pozabijamy się zanim Stalino Putin to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T-mass: ale ja nic nie napisałem o brudnych małpach, tylko o tym, że praca jest prosta. Musisz zrobić tylko kurs na duży samochód i nim jeździć.
Trud tej pracy objawia się przede wszystkim wtedy, gdy jesteś alkoholikiem lub nie znasz języków
  • Odpowiedz
@Shatter: Masz rację, zapędziłem się. Moim zdaniem nie jest to taka prosta robota jaka wydaje się na pierwszy rzut oka. Miałem wuja co jeździł i zawsze przerażała mnie ta praca z jego opowieści. Nawiązując do całego tematu był to kulturalny facet bez nałogu. W każdej branży trafiają się ananasy dzięki którym można wyśmiać całą branżę.
  • Odpowiedz
@Shatter: tylko się jeździ...
Idąc Twoim tokiem myślenia to Mechanik też tylko naprawia, programista klika w kąkuter, glazurnik (pewnie pijany) musi tylko pamiętać żeby się pion i poziom zgadzał a strażak z ratownikiem więcej siedzą na kanapie oglądając TV w "bazie" i tylko od czasu do czasu pojadą sobie na sygnałach w miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter Nie masz pojęcia o czym piszesz ale jestem w stanie to zrozumieć bo też myślałem że to prosta praca do momentu aż sam przez jakiś czas jeździłem. Krótko to trwało ale był to najtrudniejszy zawód jaki wykonywałem a robiłem różne rzeczy za granicą i w budowlance. Jazda to akurat najprzyjemniejszy moment tej pracy a jest bardzo wiele innych trudności a szczególnie tryb życia bez łazienki i kuchni łącznie ze spaniem w
  • Odpowiedz